FAME MMA

Ferrari publikuje nagranie z treningu! Potężne ciosy przed galą FAME: Reborn [WIDEO]

Wygląda na to, że tym razem Amadeusz Roślik nie lekceważy przygotowań do swojego kolejnego pojedynku. Do sieci trafił urywek z jego treningu.

Podczas gali FAME: Reborn „Ferrari” powróci do klatki i stoczy swoją 14 walkę. Jego rywalem będzie Kornel Regel, czyli „Koro”, który bił się dopiero dwukrotnie. Co ciekawe, dotychczas Roślik nie specjalnie przykładał się do treningów i często je odpuszczał. Teraz jednak miał skupić się na przygotowaniach.

Amadeusz w jednym z wywiadów zapowiedział, że udowodni, iż jest najlepszym freak fighterem w Polsce. W tym celu zamierza stoczyć walkę na przetarcie, po czym jest otwarty na konfrontację z najmocniejszym rywalem, którego mogą wybrać mu kibice.

W tym celu jednak musi ciężko pracować na treningach. Mirosław Okniński zdradził, że „Ferrari” coraz częściej pojawia się na sali. Natomiast trener od boksu Artur Tatosyan opublikował teraz urywek z pracy na tarczach, na którym gwiazda FAME prezentuje potężne ciosy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.