FAME MMA

Marcoń zły na rywala i FAME! „Jestem królem tej federacji! To ja powinienem…” [WIDEO]

Do walki Marcoń vs „Polak” na FAME: Reborn wcale może nie dojść! Natan w rozmowie z Fansportu TV powiedział iż zastanawia się, czy powinien wyjść do Polańskiego.

Dosłownie na ostatniej prostej przed FAME: Reborn dokonano sporych zmian w karcie walk. Doszło do niej starcie debiutanta Adama „Security”, a do main eventu dołożono Tomasza Olejnika oraz Wojciecha Golę, co oznacza pojedynek 2 vs 2.

Przede wszystkim jednak ogłoszono starcie „Polak” vs Marcoń. Adrian miał początkowo zmierzyć się z „Gregiem”, a Natan z Maślaną. Ci dwaj spotkają się ze sobą w oktagonie, a Polański otrzymał szansę rozwiązania konfliktu z „Bogiem Estetyki”.


Gdzie oglądać Fame: Reborn? Gala odbędzie się 9 grudnia 2023 roku. Transmisja gali dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay Per View. Cena PPV FAME: Reborn zaczyna się od 39,99 zł.


Do pierwszej konfrontacji freak fighterów doszło na wczorajszej konferencji Fame MMA. „Polak” pojawił się na niej w przebraniu i makijaży Jokera z uniwersum Batmana, czym wyprowadzał z równowagi Marconia. Natan w rozmowie z Michałem Tuszyńskim dla Fansportu TV powiedział, że nie wie, czy wyjdzie do Polańskiego.

Sprawdź!  "Szalony Reporter" w ostrych słowach o kolejnym rywalu Jacka Murańskiego! "Kto bierze z nim walkę, jest ch*jem"

– Jestem królem tej federacji! To ja powinienem dyktować warunki, a nie jakiś zły człowiek Polański. Atakuje ludzi, grozi ludziom, ja tego nie będę akceptować. Nie chcę dać zarobić Adrianowi. Nie wiem, czy dojdzie do tej walki, federacja może dać mi kogoś innego. Tylko, żeby nie było, że „się ob…łeś Polaka”. Niech mi dadzą Załęckiego, Labrygę, obojętnie, z umiejętnościami lepszymi niż Adrian „Polak”, ale po prostu nie chcę dać mu zarobić – powiedział m. in. Natan Marcoń. Niedługo później wywiad został przerwany z powodu awantury między freak fighterami.

Zobacz inne wywiady po konferencji FAME: Reborn.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.