Boks

Trener Raubo wskazał przyczynę porażki Różańskiego: „To było 50% Łukasza” (VIDEO)

Zbigniew Raubo wskazał przyczynę porażki Łukasza Różańskiego. Trener skomentował też pierwsze słowa byłego już mistrza WBC po przegranej.

Rzeszowski pięściarz przystąpił w piątkowy wieczór do pierwszej obrony tytułu wagi bridger. Różański od samego początku skazywany był na porażkę z Lawrencem Okoliem, który okazał się być lepszym pięściarzem. Brytyjczyk od pierwszych chwil przeważał i znokautował Polaka w 1. rundzie.

Trener Raubo wskazał przyczynę porażki Różańskiego

Pierwszymi słowami Różańskiego po przegranej było wspomnienie o tym, że Okolie trafił go w tył głowy. Trener Zbigniew Raubo w swoim stylu skomentował słowa byłego mistrza WBC i wskazał jednoznaczną jego zdaniem przyczynę porażki:

Z tego co wiem, i Łukasz chyba też wie, że w boksie po d…pie nie biją. To gdzie go miał? W d…pę trafić? Cios w tył głowy poszedł, ale to Łukasz się pochylił, a nie Okolie. Ja od samego początku mówiłem: Łukasz nie ma prawa zostawić miejsca Okolie. W tej walce to była najgorsza wersja Łukasza i najlepsza wersja Okolie. Łukasz nie był sobą, to nie był Łukasz Różański, bo nie było z nim trenera Mariana Baszaka. W momencie kiedy nie ma już trenera Baszaka, to już jest 50% Łukasza. Nieobecność trenera mocno była widoczna.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.