Boks

Zbigniew Raubo szokowany słowami Masternaka! „Weź się do roboty i…” (VIDEO)

Mateusz Masternak po przegranej Łukasza Różańskiego puścił gorzką wiązankę w kierunku osób zarządzających polskim boksem. Trener Raubo nie ukrywał szoku po słowach „Mastera”.

Łukasz Różański w ubiegłym tygodniu stanął oko w oko z Lawrencem Okoliem, który spróbował odebrać Polakowi pas WBC kategorii bridger. Brytyjczyk miał same dobre wspomnienia po walce z naszymi rodakami, gdyż przed starciem w Rzeszowie miał 4 zwycięstwa na 4 starcia.

Niestety, po pojedynku z Różańskim dobra passa nadal trwa. Anglik zdemolował i znokautował Łukasza już w 1. rundzie. Okolie był dużym faworytem przed starciem, ale przegrana polskiego pięściarza na jego rodzinnej ziemi była bolesna. Mateusz Masternak po niej wygłosił mocną przemowę, w której skrytykował szkolnictwo w polskim boksie.

Zbigniew Raubo skomentował słowa Masternaka

Popularny trener boksu Zbigniew Raubo kompletnie nie zgadza się jednak ze słowami „Mastera”. Szkoleniowiec w wywiadzie na kanale FANSPORTU TV przypomniał niedoszłemu mistrzowi WBO w wadze junior ciężkiej, że ten sam nie pomógł swego czasu kadrze Polski. Dodatkowo, w swoim stylu, Raubo poradził, by Masternak sam zajął się szkolnictwem.

Sprawdź!  Różański pewny siebie przed pojedynkiem ze Szpilką: "Wynik jest chyba oczywisty…"

Pełną wypowiedź trenera znajdziecie poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.