GROMDA

Don Diego zapowiada, że nikt go nie pokona! Zobacz oficjalny trailer GROMDA 17 (VIDEO)

Na kanale GROMDY pojawił się oficjalny trailer zapowiadający walkę wieczoru GROMDA 17.

W ten piątek 31 maja powraca GROMDA. Największa organizacja walk na gołe pięści na dobre wpisała się w kalendarz polskich kibiców, którzy oprócz klimatycznej oprawy doceniają twardą i bezkompromisową formułę.

W ubiegłym roku poznaliśmy niekwestionowanego mistrza organizacji w osobie Mateusza „Don Diego” Kubiszyna. Niepokonany bijok rozbił Bartłomieja „Balboę” Domalika, a w grudniu przystąpił też do pierwszej obrony. W niej nie dał szans Łukaszowi Parobcowi. „Balboa” z kolei znokautował Simona Henriksena i zapowiedział chęć rewanżu.

GROMDA 17: Oficjalny trailer

Do kolejnej walki „Don Diego” vs. „Balboa” dojdzie już w ten piątek podczas GROMDA 17. Jak nietrudno się domyśleć, obaj są pewni siebie przed ponownym spotkaniem. Kubiszyn ma zamiar utrzymać zero w kolumnie porażek i pozostać na tronie GROMDY. Domalik zaś zapowiada, że znokautuje championa.

Oficjalny trailer GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa zobaczysz poniżej:

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Sprawdź!  GROMDA 16: Gdzie i jak oglądać? Transmisja PPV. Cena, ile kosztuje?
gromda 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.