Boks

Różański zdemolowany! Absolutna deklasacja w pierwszej rundzie [WIDEO]

W walce wieczoru gali KnockOut Boxing Night 35 Łukasz Różański stanął przed pierwszą obroną pasa kategorii bridger. Jego rywalem był Anglik, Lawrence Okolie.

Łukasz Różański bronił mistrzowskiego pasa w rodzinnym Rzeszowie. Polak zmierzył się z mocnym Brytyjczkiem Lawrencem Okolie, który dysponował zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi. Był wyższy, a zasięg jego ramion przewyższał ten naszego reprezentanta aż o 22 cm!

Pierwotnym oponentem Polaka w walce o pas WBC był Kevin Lerena, który jednak zdecydował się na występy w królewskiej kategorii wagowej. Różański pas zdobył po brutalnym nokaucie w 1. rundzie na Alenie Babiciu. Jak Łukasz poradził sobie z Lawrencem Okolie?

Różański vs. Okolie

TrafioneTypy.pl – darmowe i najlepsze typy w sieci! Dołącz za darmo

RUNDA 1

Okolie wykorzystywał przewagę zasięgu i od razu atakował długim prawym. Różański dał się złapać w klincz, zainkasował prawy w tył głowy, sięgnął zaraz Okolie kolejnym prawym. Anglik unikał ataków Polaka i idealnie skontrował go prawym, posyłając na deski. Łukasz wrócił na nogi, ale zaraz oberwał ponownie, po czym znowu był liczony. Okolie szukał nokautu i na kilka sekund przed końcem 1. rundy zdemolował obrońcę tytułu!

Sprawdź!  Lawrence Okolie wie, jak skończy się walka z Cieślakiem: "Tak samo położę go spać!"

Wynik walki: Lawrence Okolie wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.