KSW

Trener Raubo brutalnie ocenił szanse Mameda. „Klatka schodowa, czy do MMA, Adamek go…” [WIDEO]

Słynący ze swej szczerości trener Zbigniew Raubo nie ma wątpliwości, kto zwycięży w starciu legend podczas XTB KSW Epic. Były bokser skomentował też słowa tych, którzy dopatrują się szans Mameda ze względu na arenę walki.

O tym, że Khalidov zadebiutuje w boksie mówiło się już od dawna. Sam legendarny fighter KSW zasugerował to w wiadomości na social mediach. Na drodze do zorganizowania walki z Tomaszem Adamkiem stanęła jego umowa z Fame MMA, jednak i tam „Góral” w końcu zawalczy.

Pojedynek legend Mamed vs Adamek będzie main eventem gali KSW Epic, która 24 lutego odbędzie się w Gliwicach. Zdecydowana większość ekspertów typuje zwycięstwo „Górala”, a do tego grona należy też Zbigniew Raubo.

150 kodów PPV na Adamek – Khalidov!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortunaKLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Oglądaj walkę Adamek vs Mamed ZA DARMO! Super promo na XTB KSW Epic!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Trener Raubo: „Adamek pokona Mameda na klatce schodowej”

Jeden z najpopularniejszych w Polsce trenerów boksu w każdym wywiadzie podkreśla, że Mamed Khalidov nie ma kompletnie żadnych szans z Tomaszem Adamkiem. Innego zdania jest chociażby Artur Szpilka, który szans legendy KSW upatruje w arenie walki, którą będzie klatka.

Michał Tuszyński z Fansportu TV przytoczył te słowa w rozmowie właśnie ze Zbigniewem Raubo. Trener stwierdził zaś, że „Góral” wygrałby w każdej klatce. Nawet schodowej.

– To nie ma znaczenia, bo i nawet na klatce schodowej go Tomek przetrąci! Mamed nie gniewaj się, no. Czy to klatka schodowa, czy klatka do MMA. Tomek to były mistrz świata w dwóch kategoriach. Argumentuje to też z drugiej strony, żeby się sympatycy Mameda nie obrazili. Zakładając mu rękawice bokserskie organizatorzy zabrali rękę i nogę. I koniec, to jest pół Mameda, to nie jest Mamed Khalidov z klatki, który musi poradzić sobie z tym wielkim mistrzem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.