KSW

Szpilka wytypował walkę legend. Krytyczna ocena Tomasza Adamka!

W przyszłym tygodniu odbędzie się gala XTB KSW Epic, na której zobaczymy bokserski pojedynek Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Starcie to wytypował też były przeciwnik „Górala”, Artur Szpilka.

„Szpila” mierzył się z byłym mistrzem świata w 2014 roku. Obaj podchodzili do pojedynku po porażce – Adamek kilka miesięcy wcześniej przegrał z Hłazkowem, a Szpilka zaliczył pierwszą przegraną w karierze w starciu z Jenningsem.

„Góral” 4 lata później odwiesił rękawice na kołek, ale już 24 lutego ponownie wyjdzie do walki. Podczas gali KSW Epic jego przeciwnikiem będzie legenda polskiego MMA, Mamed Khalidov. Choć panowie mierzą się w boksie, nie każdy jako faworyta stawia Tomasza Adamka.

Adamek – Khalidov: Zgarnij kod PPV!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Kołecki o main evencie KSW 77: "Pudzianowski nigdy nie będzie wybitny, jest dobry. Mamed ryzykuje całą swoją legendę"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Artur Szpilka: „Adamek jest dinozaurem”

W rozmowie z Andrzejem Kostyrą Artur Szpilka stwierdził, że o ile „Góral” zjadł zęby na boksie, o tyle nie mierzył się z takim zawodnikiem, jak Mamed Khalidov. Jego zdaniem to pierwszy argument faworyzujący legendę KSW.

Adamek boksował przez wiele lat, można powiedzieć, że jest dinozaurem w tej dyscyplinie, ale wychodzi do zawodnika niekonwencjonalnego, zawodnika, po którym nie wiesz czego się spodziewać.

Drugim argumentem przemawiającym za Khalidovem jest arena walki. Boksowanie w okrągłej klatce KSW zdecydowanie będzie różniło się od tego w ringu. Oprócz samego poruszania się, Adamek nie będzie miał szansy zamknąć rywala w narożniku. „Szpila” zwrócił też uwagę na wiek obu zawodników.

Tomek jest cztery lata starszy, a do tego ostatni raz walczył ponad pięć lat temu. Mamed z kolei jest cały czas w treningu i rytmie startowym.

Zobacz też szczegółową analizę walki Adamek vs Khalidov:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.