ONE Championship

Fenomenalny debiut Polki w ONE Championship! Kierczyńska zmiażdżyła rywalkę! [WIDEO]

Minionej nocy w ONE Championship zadebiutowała polska kick-bokserka, Martyna Kierczyńska. Nasza rodaczka pokazała się z kapitalnej strony i zanotowała pewne zwycięstwo!

Zaledwie 21-letnia zawodniczka szykowała się do innego starcia. Będąc w formie i w treningu nie odmówiła jednak wskoczenia na zastępstwo do Nat ”Wondergirl” Jaroonsak. Tajka występowała przed własną publicznością w rodzinnym Bangkoku. Mogła też pochwalić się 6. walkami w ONE Championship.

Kierczyńska demoluje rywalkę w debiucie!

Martyna już od pierwszych sekund agresywnie ruszyła na Jaroonsak. 25-letnia Tajka nie potrafiła odnaleźć się pod nawałnicą ciosów Kierczyńskiej, która zepchnęła ją do rozpaczliwej defensywy. „Wondergirl” starała się nie pozostawać bierna, jednak każdy jej atak natychmiast spotykał się z kontrą Polki.

Kierczyńska schodziła do narożnika ewidentnie zadowolona ze swojego występu. 21-latka z Głogowa kolejną rundę znów rozpoczęła w pełnej ofensywie. Martyna dużo klinczowała, posyłając kolana i łokcie. Jaroonsak została zepchnięta do narożnika, gdzie po salwie uderzeń sędzia przerwał walkę!

Tym samym Marta Kierczyńska zapisała się na kartach historii jako pierwsza polska zawodniczka, która zadebiutowała w ONE Championship oraz zaliczyła wygraną. Fenomenalna postawa fighterki została też nagrodzona bonusem w wysokości 50 tysięcy dolarów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.