High League

Trener Okniński uderza w Artura Szpilkę: „Gdyby nie kontuzja, Denis rozwaliłby go jak gnój po polu”

Mimo że od walki minął już tydzień, trener Mirosław Okniński nie odpuszcza i ponownie zabrał głos w sprawie starcia pomiędzy Arturem Szpilką i Denisem Załęckim.

Co-main event gali High League 4 był jednym z najbardziej wyczekiwanych freak fightów w ostatnim czasie. Niestety nie spełnił on oczekiwań kibiców, gdyż zakończył się po zaledwie kilkudziesięciu sekundach kontuzją „Bad Boya”, który nie był w stanie kontynuować walki.

Okniński o walce Szpilka vs Załęcki

Po gali pojawiło się wiele komentarzy, że Załęcki nie powinien toczyć walki, skoro wiedział, że ma poważną kontuzję. Część Internautów zarzuca mu, że wyszedł do klatki jedynie po wypłatę. Natomiast sam rywal nie wierzy w to, że Denis był kontuzjowany.

Szpilka uważa, że wykorzystuje to jedynie jako wymówka na porażkę. Na swoich social mediach między innymi napisał:

– Kto widział walkę i choć trochę się zna, wie jaka była prawda. (…) Miałeś się nie tłumaczyć „kontuzją„, a pierniczysz jak potłuczony… Wyszedłeś po siano i oszukałeś kibiców.

Teraz głos zabrał Mirosław Okniński. Trener Denisa jest przekonany, że gdyby nie kontuzja, to jego podopieczny zmiażdżyłby Artura Szpilkę. Ponadto chce wystawić do walki z byłym pięściarzem innego zawodnika trenującego w Akademii Sportów Walki Wilanów:

Sprawdź!  Don Kasjo stanowczo o pojedynku z Denisem: "Nie zamierzam walczyć z gościem, który udaje kontuzję. Jest obs**ńcem i tyle!"

– Denis Załęcki jak by nie miał kontuzji, rozwaliłby Artura Szpilkę jak gnój po polu. Artur NIE wierzy, że nasi zawodnicy są mocni, to wystawimy Adama Oknińskiego LUB Michała Wampira Pasternak, lub Kamila Mindę. A jak Denis wyzdrowieje to rewanż.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.