FAME MMA

Debiutant zarobił ogromne pieniądze za starcie na FAME 13! Ponad 100 tysięcy za każdą minutę walki: „Dostałem trochę więcej niż…”

Za nami gala FAME 13, na której w main evencie doszło do pojedynku dwóch bardzo popularnych Youtuberów. Jeden z nich zdradził, jakie pieniądze zarobił za starcie w klatce.

Zarówno dla Sergiusza Górskiego znanego jako „Nitro”, jaki i dla Pawła „Unboxalla” Smektalskiego był to całkowity debiut w sportach walki. Freak fighterzy stoczyli pojedynek w formule K-1, a treningi rozpoczęli zaledwie kilka miesięcy przed galą.

Żaden z kibiców nie spodziewał się dobrego pojedynku sportowego. Starcie było słabe pod względem technicznym, jednak towarzyszyły mu duże emocje, a zawodnicy mieli za sobą rzeszę kibiców, którzy wspierali ich w Arena Gliwice.

Dużym faworytem w oczach fanów oraz bukmacherów był „Nitro”. Freak fighter był bardzo pewny siebie, jednak wielu spodziewało się, że może go to zgubić i w klatce przewagę zyska jego przeciwnik, który podczas konferencji wypadał bardzo słabo.

Tak też się stało i po trzyrundowym pojedynku zwyciężył „Unboxall”. Mimo że wylądował na deskach, to mocno rozbił swojego przeciwnika i był nieco lepiej przygotowany kondycyjnie. Natomiast „Nitro” bardzo szybko opadł z sił, przez co nie był w stanie wyprowadzać ciosów.

Sprawdź!  "Boxdel" o zachowaniu Murańskiego na konferencji: "Wykazał się hipokryzją. Alan jest mega wku**ony, nabuzowany i gotowy na sobotę"

„Nitro” o pieniądzach za walkę na FAME 14

Przegrany main eventu przyznał, że na debiucie w klatce zarobił ogromne pieniądze. „Nitro”, który rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim, zdradził jaką mniej więcej kwotę zaoferowała mu największa polska organizacja freakowa.

Dostałem trochę więcej niż połowa z półtora miliona. Jeszcze mi nie zapłacili, dopiero wystawiłem fakturę – przyznał „Nitro”.

Dziennikarz próbował dopytać o konkretną kwotę, jednak freak fighter nie chciał zdradzić, ile zarobił. Kaniowski w końcu zasugerował, że „Nitro” zarobił prawie 100 tysięcy za każdą minutę starcia. W odpowiedzi usłyszał – No trochę więcej. Zapytaj Wojtka, może ci powie.

Co ciekawe, „Nitro” do klatki powróci już na kolejnej gali i w maju zmierzy się z „Xayoo”. Tym razem Górski jest naprawdę dużym underdogiem. Rywal zna jego słabe strony i będzie mógł je wykorzystać w nadchodzącym starciu.

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Sprawdź!  Trener Marcina Wrzoska pod wrażeniem "Don Kasjo" po walce na FAME 12: "Zaimponował mi też tym, że jest tak..."

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.