KSW

Tomasz Romanowski zawalczy na KSW 61. Znamy nazwiska potencjalnych rywali

Według ostatnich niepotwierdzonych na ten moment informacji Tomasz Romanowski powróci do klatki i zawalczy na KSW 61.

Fighter ma na swoim koncie 21 pojedynków. Wygrał 13 razy, poniósł 7 porażek i raz zremisował. Zawodnik walczył m.in. dla takich organizacji jak FEN czy Babilon MMA. Po zwycięstwie w pierwszej edycji programu Tylko jeden trafił do KSW. W debiucie zmierzył się z Ionem Surdu, z którym wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Walka miała miejsce na gali KSW 55 w październiku 2020 roku. Romanowski ma wrócić do klatki na KSW 61, które odbędzie się 5 czerwca w Gdańsku. Na gali w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z powracającym po dłuższej przerwie Łukaszem Jurkowskim.

Na ten moment nie wiadomo z kim zmierzy się zawodnik, jednak wśród potencjalnych rywali znajdują się tacy zawodnicy jak Adrian Bartosiński oraz Michał Michalski. Z tym drugim Romanowski miał walczyć na gali KSW 58, jednak z powodu kontuzji Tommy’ego zastąpił Aleksandar Rakas.

O powrocie Romanowskiego do klatki poinformował MMAPudelek, który publikuje sprawdzone informacje. To właśnie on jako pierwszy przekazał wiadomość o tym, że w walce wieczoru KSW 61 zawalczy Pudzianowski z Jurasem.

Sprawdź!  Trener Okniński o rewanżu Janikowskiego z Kołeckim: "Szkoda zdrowia Janikowskiego. Damian już jest rozbity i po co mu kolejny nokaut"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *