KSW

Khalidov o walce z Pudzianem: „Jeżeli będzie taka propozycja, to będę walczył. O ile to jest realne…”

Mistrz KSW w kategorii średniej Mamed Khalidov nie wyklucza pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim. Jeśli dostałby taką ofertę, stanąłby do walki z byłym strongmanem.

O potencjalnym pojedynku Khalidova z Pudzianowskim po raz pierwszy usłyszeliśmy przy okazji gali KSW 61, na której Pudzian zmierzył się z Łukaszem Jurkowskim. Były strongman skończył swojego klubowego kolegę w trzeciej rundzie przez nokaut techniczny.

Po tym pojedynku Mamed przyznał, że Pudzianowski to prawdziwy fighter i gdyby była taka możliwość, to jest w stanie stoczyć z nim pojedynek:

Gdyby to była freakowa walka z jakimś freakiem, to bym odmówił. Nie interesuje mnie coś takiego. A Pudzianowski jest 100-procentowym zawodnikiem i sportowcem.

Wypowiedź mistrza wagi średniej skomentował także szef KSW Maciej Kawulski, która uważa, że do takiego pojedynku i tak raczej nie dojdzie:

Mamed to jest gość, którego bardziej kręcą wyzwania niż same zwycięstwa. Rzeczywiście półśmiechem, półżartem rzucił, że jak będzie możliwość, to on chętnie zmierzy się z Pudzianowskim. I ja wierzę, że on jest bardzo chętny, ale uwierz mi, przez lata widziałem wiele, ale zdecydowanie niewielu zawodników, którzy chcieli walczyć z Khalidovem.

Przy okazji KSW 63 Mamed w rozmowie z Polsat Sport ponownie został zapytany o walkę z Pudzianem. Fighter podtrzymał swoje słowa:

Sprawdź!  Wrzosek wskazał kolejnego rywala: "Z Polaków to Artur Szpilka. Czekam na telefon od Martina i Kawula"

Po walce Pudzianowskiego z „Jurasem” pojawiło się pytanie, czy zawalczyłbym z „Pudzianem”. Ja zawsze mówiłem, że będę walczył z zawodnikiem sportów walki. Pudzianowski jest stuprocentowym zawodnikiem MMA. Jeżeli będzie taka propozycja, to będę walczył i z Pudzianowskim. O ile to jest realne…

Źródło: Polsat Sport

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.