KSW

Tomasz Narkun zapowiada nokaut na Phil De Friesie! „Pierwsza bądź druga runda.” [WIDEO]

Przed nami gala KSW 60, na której Tomasz Narkun po raz kolejny zmierzy się z brytyjskim fighterem, byłym zawodnikiem UFC Philem De Friesem.

Zawodnicy po raz pierwszy walczyli w 2019 roku na gali KSW 47. Wówczas Brytyjczyk wygrał po 5-rundowej wojnie. Od tego czasu obaj fighterzy odnieśli dwa zwycięstwa. Polak nie odpuszcza walki o mistrzowski tytuł wagi ciężkiej i chce nie tylko zrewanżować się za porażkę, ale także być drugim w historii KSW podwójnym mistrzem.

Do pierwszej walki Tomasz Narkun przygotowywał się z kontuzją ręki, tym razem jest w pełni zdrowy i zapewnia, że pojedynek przebiegnie całkiem inaczej, niż wyglądało to na KSW 47.

Narkun jest bardzo pewny siebie. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą powiedział – Myślę, że to będzie nokaut. Pierwsza bądź druga runda.

Jakiś czas temu dyrektor sportowy KSW powiedział, że jeśli Narkun pokona De Friesa, będzie najlepszym zawodnikiem KSW. Tak skomentował te słowa sam fighter – Jeżeli udałoby mi się zwyciężyć z De Friesem, no to jak najbardziej mógłbym być nazywany najlepszym zawodnikiem KSW, no bo pokonałem wszystkich w swojej kategorii i wybrałem się do kategorii ciężkiej. No to śmiało mógłbym być nazywany najlepszym zawodnikiem KSW, a i jeszcze zapomniałem o wygranych z Mamedem Khalidovem, który swego czasu był nazywany najlepszym zawodnikiem KSW.

Narkun dodał, że najpierw musi wykonać swoją robotę, czyli zmierzyć się z De Friesem, a następnie można dyskutować na temat tego, czy zasługuje, czy też nie, by być nazywany najlepszym zawodnikiem KSW.

Sprawdź!  Wyniki ważenia przed KSW 61 - "Juras" tylko o dwa kilogramy lżejszy od "Pudziana"

Gala KSW 60 i pojedynek Narkun vs De Fries odbędzie się już w najbliższą sobotę 24 kwietnia. Kartę walk oraz wszystkie informacje dotyczące transmisji znajdziecie tutaj – Gdzie oglądać KSW 60: Narkun vs Phil de Fries? Transmisja, stream online, live, TV

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *