BoksFAME MMA

TVP opublikowało walkę „Don Kasjo” z wicemistrzem olimpijskim! Norman Parke ma się czego obawiać? [WIDEO]

Na kanale YouTube TVP Sport pojawiła się walka gwiazdy FAME MMA – „Don Kasjo” z Adylbekiem Niyazimbetowem. Telewizja Polska przypomina początki Kasjusza Życińskiego, który zaczynał od pojedynków bokserskich.

Kasjusz Życiński swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął jeszcze w 2011 roku od treningów bokserskich w SAKO. Dwukrotnie brał udział w World Series of Boxing. Co więcej, w 2014 roku zdobył nawet brązowy medal w amatorskich mistrzostwach Polski. Don Kasjo w boksie ma ogromne doświadczenie. Stoczył ponad 70 amatorskich walk.

W jednym z pojedynków Polak zmierzył się z Adylbekiem Niyazimbetow, który dwukrotnie zdobył srebrny medal na igrzyskach olimpijskich, najpierw w 2012 roku w Londynie, a następnie w Rio De Janeiro w 2016 roku.

Aktualnie Don Kasjo to zawodnik FAME MMA, który na najbliższej gali w main evencie zmierzy się z byłym fighterem UFC Normanem Parke. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej, więc przewaga doświadczenia jest po stronie Polaka.

Stawką walki wieczoru FAME MMA 10 jest kilogramowa sztabka złota oraz „pas króla” stworzony specjalnie na zamówienie Kasjusza Życińskiego. Jubileuszowa gala poznańskiej organizacji odbędzie się 15 maja i będzie dostępna jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV.

Sprawdź!  Borys Mańkowski się wygadał!? Zdradził kto zawalczy w walce wieczoru na FAME MMA 12!

KURSY NA WALKĘ KASJO vs PARKE:

Walkę Don Kasjo vs. Norman Parke obstawisz tylko i wyłącznie tutaj.

Kurs na wygraną Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego wynosi aż 2.60, natomiast na zwycięstwo Normana Parke 1.40! Oznacza to, że na wygranej Życińskiego, który skazywany jest na porażkę można się nieźle wzbogacić.

Gracjan Szadziński, zawodnik KSW, który ma również ogromne doświadczenie w boksie amatorskim, gdzie stoczył ponad 100 walk typuje, że „Don Kasjo” ma szansę na wygrania nadchodzącego starcia. – „Nie każdy może się ze mną zgodzić, ale Kasjo pomimo tego, że zabrał go melanż ma doświadczenie w boksie amatorskim. A boks amatorski jest zupełnie inny niż boks w MMA, więc jakieś szanse wygrać ma.

OTWÓRZ KONTO – ODBIERZ BONUS

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Źródło: YouTube

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.