KSW

Szpilka o hejterach: „Wysyłali wiadomości nawet do mojej rodziny. Co im zrobiła moja rodzina?”

Artur Szpilka w ostatnim wywiadzie opowiedział o ogromnej fali hejtu, która spadła nie tylko na niego, ale także na jego rodzinę.

Były pięściarz na przestrzeni lat przeszedł dużą przemianę mentalną. Jak można zauważyć m.in. po komentarzach w social mediach, wiele osób, które wcześniej za nim nie przepadały, teraz zaczynają lubić zawodnika KSW. „Szpila” miał bowiem na swoim koncie wiele kontrowersyjnych historii, przez które zraził do siebie kibiców.

Artur Szpilka o hejterach

Przez lata powstało m.in. wiele materiałów czy memów uderzających w Szpilkę. Regularnie pod jego wpisami na social mediach czy przy okazji wywiadów Internauci po prostu atakowali zawodnika, obrażając go bez powodu. W ostatnim wywiadzie dla kanału Między Seriami zdradził, że wiadomości dostawał nie tylko on, ale również jego rodzina:

– Ja się z tego śmiałem, czasami cię to wkurzało. Nikt ci nie przyszedł i w twarz nie powiedział, a w Internecie każdy może. Spotkałem może jedną czy dwie takie osoby. Niektórzy ludzie byli naprawdę mega chamscy. Do rodziny wysyłali z obrazami. Nie chcę ci nawet tego tu mówić.

– Jakbym złapał jednego czy drugiego, nie byłoby litości. Co im zrobiła moja rodzina? Mam też osoby, które mnie irytują i nawet w nie nie wchodzę, w ogóle ich nie oglądam, jak widzę wywiad. A co dopiero napisać o kimś.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Wszystkie gal KSW obstawić można u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Sprawdź!  Mamed Khalidov cały czas w formie! Prezentuje nagranie z treningu [WIDEO]

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.