The War

THE WAR 2 – jak wykupić PPV? Transmisja PPV, data, godzina, cena

Dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie się druga edycja gali The War. Transmisja The War 2 tylko w systemie PPV. Na widza, który zdecyduje się wykupić dostęp czeka łącznie 12 emocjonujących pojedynków. Ośmiu śmiałków stanie do walki o 50.000 zł w turnieju 1vs1 walk na gołe pięści. Na The War 2 zobaczymy również tzw. „legalne ustawki” i pojedynki w formule 3vs3. Dodatkowo organizatorzy zadbali o dwa super-fighty, w których „TREVIS” zmierzy się z „GROMEM”, a wisienką na torcie będzie pierwszy w historii grupowy pojedynek kobiet – 3vs3.

THE WAR 2 JAK WYKUPIĆ PPV?

Dostęp do transmisji PPV kosztuje już od 29,99 zł. Transmisja THE WAR 2 rozpocznie się o godzinie 20:00, a przewidywany czas trwania gali to około 3.5h. Projekt THE WAR wspiera m.in. Marcin „Różal” Różalski, Zbigniew Rybak, Tomasz Sarara, Łukasz Zaborowski, Michał Wlazło (sędzia główny), czy Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – komentator dzisiejszej gali.

THE WAR 2 PPV:

Data: sobota, 14 sierpnia
Godzina: 20:00
Liczba walk: 12
Dostęp do transmisji PPV: tutaj

LINK DO TRANSMISJI PPV GALI THE WAR 2

Sprawdź!  Denis ostrzega Omielańczuka! Padły mocne słowa: "Ch*j mu w r*j! To się może dla niego źle skończyć"

Organizatorzy po pierwszej edycji postanowili wprowadzić istotne zmiany. Przede wszystkim zawodnicy walczący 1vs1 będą bić się w pojedynku podzielonym na rundy. Dwie pierwsze odsłony będą miały po dwie minuty. Ostatnia runda będzie nieograniczona czasowo i zakończy się nokautem. Zawodnicy będą mogli walczyć w formule K-1 oraz używać łokci i uderzać głową.

Natomiast w pojedynkach 3vs3 wojownicy będą bić się na zasadach boksu + łokcie + ground & pound. To jednak nie koniec nowości. Na kolejnej gali dojdzie do pierwszego pojedynku ekip kobiet. Dwie drużyny składające się z trzech zawodniczek staną do walki na gołe pięści.

Rozpiska i karta walk turnieju THE WAR 2

Drabinka turnieju 1 na 1:

ARAS vs SOŁI
KORNIK vs KOMANDOS
MŁODY GLEBA vs ZAJĄC
FURIAT vs MARIO

___

Drabinka turnieju 3 na 3:

DEMONY vs GLADIATORZY
WARRIORS vs WILKI

___

SuperFight MMA 1 na 1:

GROM vs TREVIS

___

SuperFight kobiet 3 na 3:

BAD GIRLS vs DEVILS

BAD GIRLS:
– Agnieszka Błażewicz
– Weronika Mokrzycka
– Roksana Kalińska

DEVILS:
– Magdalena Iracka
– Agata Krawczyńska
– Oliwia Kota

Sprawdź!  Zalany krwią "England" był już na deskach, ale powrócił! Pokonuje "Bobiego" na The War 4!

LINK DO TRANSMISJI PPV GALI THE WAR 2

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.