Clout MMA

Telefoniczna konfrontacja Labrygi z Oknińskim! „Chcę, żeby pan się rozpłakał” [WIDEO]

Za nami program Roast promujący galę Clout MMA 2, podczas którego doszło do kilku mocnych sytuacji. Między innymi miała miejsce ogromna awantura czy też telefon od trenera Mirosława Oknińskiego.

Cały program przebiegał bardzo spokojnie, aż do ostatnich kilku minut. Niespodziewanie pomiędzy Denisem Labrygą i Denisem Załęckim doszło do bójki. Zawodnicy, którzy chwilę wcześniej normlanie rozmawiali, rzucili się na siebie z pięściami.

Nagranie z awantury wraz ze wszystkimi szczegółami znajdziesz tutaj – OGROMNA AWANTURA! Załęcki i Labryga rzucili się na siebie w studiu Clout MMA! [WIDEO]

Wcześniej do studia zadzwonił także Okniński, którego podopieczny Kamil Minda na gali Clout MMA 2 zmierzy się z Labrygą. Trener wdał się w wymianę zdań z reprezentantem WCA. W pewnym momencie Denis stwierdził, że jego celem jest doprowadzenie Oknińskiego do łez:

– Panie Mirosławie, ja z takim przekazem. Wiadomo, siano to jest fajna rzecz, tocząc walkę, ale ja walczę o pana łzy. Ja chcę po prostu, żeby pan się rozpłakał po walce, po tej waszej przegranej.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.