UFC

Były mistrz UFC wprost o sytuacji Gamrota: „Nie łapię. Powinni go przesunąć do main eventu!”

Podczas dzisiejszego porannego ważenia przed UFC 294 stawił się też oczywiście rezerwowy walki wieczoru, Mateusz Gamrot. Głos na temat roli Polaka zabrał Daniel Cormier.

Odbierz bonusy i zobacz UFC 294 całkowicie za darmo!

Popularny „Gamer” przed kilkoma tygodniami goszcząc z Joanną Jędrzejczyk w Dzień Dobry TVN zapowiedział swój udział na najbliższej gali UFC w Abu Dhabi jako zmiennik walki wieczoru. Wówczas zestawieniem zamykającym kartę był pojedynek Makhachev vs Oliveira. Wszystko jednak szybko się zmieniło.

Brazylijczyk wypadł z powodu urazu na kilkanaście dni przed UFC 294 i zdawało się, że to Mateusz Gamrot zastąpi „do Bronxa”. Tymczasem organizacja ogłosiła nową walkę wieczoru: Makhachev vs Volkanovski. Polak pozostał w roli rezerwowego i dziś wypełnił limit wagowy kategorii lekkiej.

Na kanale YouTube UFC prowadzony był w tym czasie też program na żywo. Gdy „Gamer” stawił się na wadze, głos zabrał były podwójny mistrz, a obecnie komentator i ekspert – Daniel Cormier.

Gamrot znalazł się w dziwnej sytuacji. Jest zawodnikiem rezerwowym, ale jak koleś wypadł nie dostał walki o pas. Jak to działa? Niech mi to ktoś wyjaśni!

Potrzeba kogoś, kto będzie rezerwowym, jeśli ten nowy gość nie będzie gotowy – tłumaczył koledze Paul Felder.

Sprawdź!  Dana White podał datę walki Israel Adesanya vs. Robert Whittaker 2!

Ale ziomek, ten gość był w rezerwie – odpowiedział „DC”. – Powinni przesunąć go do main eventu, a w jego miejsce znaleźć kogoś innego… Nie łapię. Nie rozumiem tego!

Obstaw i oglądaj UFC 294!

Jak oglądać UFC 294? Wystarczy, że otworzycie konto na stronie bukmachera Fortuna i obstawicie dowolny kupon. Na start czekają was znakomite bonusy powitalne oraz przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To kolejno 100, 200 oraz 300 zł, które Fortuna zwróci wam w przypadku przegranego kuponu.

Obstawiaj i oglądaj UFC za darmo!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.