Clout MMA

OGROMNA AWANTURA! Załęcki i Labryga rzucili się na siebie w studiu Clout MMA! [WIDEO]

Dzisiejszy program Roast przed Clout MMA 2 zakończył się potężną awanturą! Denis Załęcki i Denis Labryga skoczyli sobie do gardeł!

Odbierz ponad 600 zł w bonusach na Clout MMA 2!

Gala Clout MMA 2 odbędzie się już 28 października, a w main evencie wydarzenia dojdzie do starcia pomiędzy „Bad Boyem” i Danielem Omielańczukiem. Zawodnicy stoczą pojedynek na zasadach boksu w małych rękawicach i wyjaśnią głośny konflikt. Wcześniej zaś między innymi dojdzie do pojedynku Denisa Labrygi, który w K-1 zmierzy się z Kamilem Mindą.

WIELKA ZADYMA na programie przed Clout MMA 2!

Fani po dzisiejszym Roaście mogli spodziewać się ostrych wymian słownych pomiędzy Denisami. Ci jednak przez większość panelu wyjaśniali wcześniejsze niedomówienia i to, co mieli na myśli wypowiadając dane słowa. Zupełnie nic nie sugerowało takiego zakończenia programu, jakie nastąpiło.

Wszystko zaczęło się od dawnego tematu ewentualnego nagrania TikToka przez Labrygę z policją. Od słowa Głogowianin wypomniał, iż „Bad Boy” trenował z Kamilem Mindą, który jest żandarmem. Padło jeszcze kilka słów, po których panowie rzucili się na siebie!

Kursy na walkę Denis vs Omielańczuk

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Sprawdź!  High League zapowiedziało powrót! Połączą siły z Clout MMA?

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.