Clout MMA

OGROMNA AWANTURA! Załęcki i Labryga rzucili się na siebie w studiu Clout MMA! [WIDEO]

Dzisiejszy program Roast przed Clout MMA 2 zakończył się potężną awanturą! Denis Załęcki i Denis Labryga skoczyli sobie do gardeł!

Odbierz ponad 600 zł w bonusach na Clout MMA 2!

Gala Clout MMA 2 odbędzie się już 28 października, a w main evencie wydarzenia dojdzie do starcia pomiędzy „Bad Boyem” i Danielem Omielańczukiem. Zawodnicy stoczą pojedynek na zasadach boksu w małych rękawicach i wyjaśnią głośny konflikt. Wcześniej zaś między innymi dojdzie do pojedynku Denisa Labrygi, który w K-1 zmierzy się z Kamilem Mindą.

WIELKA ZADYMA na programie przed Clout MMA 2!

Fani po dzisiejszym Roaście mogli spodziewać się ostrych wymian słownych pomiędzy Denisami. Ci jednak przez większość panelu wyjaśniali wcześniejsze niedomówienia i to, co mieli na myśli wypowiadając dane słowa. Zupełnie nic nie sugerowało takiego zakończenia programu, jakie nastąpiło.

Wszystko zaczęło się od dawnego tematu ewentualnego nagrania TikToka przez Labrygę z policją. Od słowa Głogowianin wypomniał, iż „Bad Boy” trenował z Kamilem Mindą, który jest żandarmem. Padło jeszcze kilka słów, po których panowie rzucili się na siebie!

Kursy na walkę Denis vs Omielańczuk

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Sprawdź!  Mocne słowa Różala o Le Bannerze! "Jakim to trzeba być..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.