Clout MMA

Tede otrzymał ofertę na walkę! Zarobiłby tyle co Adamek i Mamed… ŁĄCZNIE!

Jeden z najpopularniejszych polskich raperów, czyli Tede, pojawił się ostatnio na konferencji Clout MMA. Przy okazji jednego z wywiadów zdradził, że otrzymał ofertę na walkę freakową, a jego gaża była wręcz absurdalnie wysoka.

Jacek Graniecki, jak brzmi imię i nazwisko muzyka, w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się na galach freakowych. Niedawno gościł na jubileuszowym wydarzeniu FAME MMA, a w poniedziałek pojawił się jako prowadzący konferencji przed Clout MMA 4.


Walki Clout MMA 4 obstawicie wyłącznie u bukmachera Fortuna. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, czekają na was darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt. Oprócz tego aż trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To oznacza, że w przypadku przegranej środki otrzymacie z powrotem na konto.

Odbierz darmowe 30 zł + 3 X zakład bez ryzyka do 100 zł!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak2.70 – 1.40Fortuna
Daniel Omielańczuk – Kamil Minda1.45 – 2.37Fortuna
Marcin Najman – Jacek Murański2.06 – 1.60Fortuna

„Tede” po konferencji udzielił wywiadu kanałowi MMA Bądź Na Bieżąco. Raper zdradził w rozmowie, co nie dziwi, że otrzymał ofertę na freakowy pojedynek. Graniecki zdecydował się odrzucić propozycję, która… dorównałaby łącznej kwocie, którą mają otrzymać Mamed Khalidov i Tomasz Adamek.

Sprawdź!  (VIDEO) Sylwester Wardęga stawia ultimatum Fame MMA! "Chcecie dawać głos takim ludziom...?"

– Oferowano mi milion euro [ok. 4,3 miliony złotych], potężne siano. Nigdy nie było takiej kwoty we freak fightach… Ale mogła być! Ja powiedziałem jaka ma być kwota, a oni odpowiedzieli: „OK”. Tyle mogę rzec.

„Tede” nie zdradził oczywiście nazwiska rywala, z którym miałby wyjść do oktagonu. Nietrudno jednak się domyśleć, że musiałoby to być potężne medialnie nazwisko, które przyciągnęłoby wielu odbiorców. Najlepszym wyborem byłby oczywiście innym raper, „Peja”. Panowie od lat są skonfliktowani, a ich fani na pewno chcieliby przekonać się, kto wygrałby w klatce.

Zobacz wywiady po konferencji Clout MMA 4:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.