FAME MMA

Szeliga i Pasternak pomagają sobie w przygotowaniach! Trener publikuje nagranie ze sparingu [WIDEO]

Bez wątpienia jeszcze kilka miesięcy temu żaden kibiców freak fightów nie spodziewał się, że zobaczy coś takiego. Teraz jednak Mirosław Okniński opublikował sparing byłych rywali.

Jeszcze niedawno Michał Pasternak i Piotr Szeliga mieli ogromny konflikt. Obrażali siebie nawzajem w wywiadach oraz na social mediach, a „Wampira” wspierała cała Akademia Sportów Walki Wilanów. Trener udostępniał w sieci obraźliwe nagrania z treningów, a w szatni wisiała podobizna „Szeliego”, z którego wszyscy żartowali.

Pasternak nawet zmierzył się z Szeligą podczas gali FAME 18. Ogromnym zaskoczeniem była więc informacja, że freak fighter dołącza do klubu Oknińskiego. Trener postanowił przyjąć „Szeliego”, z którym współpracę zakończył Mateusz Kubiszyn.

Wygląda na to, że szybko zakończył się konflikt pomiędzy zawodnikami. Teraz nawzajem pomagają sobie w przygotowaniach do najbliższej gali FAME: Reborn, podczas której Pasternak zawalczy z Dominikiem Zadorą, a Szeliga z Patrykiem Bandurą.

Trener opublikował nawet nagranie z sali, na którym możemy zobaczyć, jak byli rywale ze sobą sparują:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.