UFC

Mistrz UFC chętny na walkę z Pereirą! Aspinall gotów przywitać Poatana w wadze ciężkiej

Tom Aspinall powiedział, że z miłą chęcią powita Alexa Pereirę w królewskiej kategorii wagowej.

Brytyjczyk jest posiadaczem tymczasowego pasa wagi ciężkiej UFC, co dla wielu jest pełnoprawnym tytułem. Tenże jest w posiadaniu Jona Jonesa, który z powodu urazu nie przystąpił do jego obrony. Chwilę po zdobyciu sugerował jednak, że obroni go raz i odejdzie na emeryturę.

Tom Aspinall również przystąpi do obrony swojej korony. Podczas UFC 304 czeka go walka z Curtisem Blaydesem. Pojedynek ten odbędzie się w Manchesterze, a więc mieście, z którym Brytyjczyk jest blisko związany. Walkę obstawicie u bukmachera Fortuna. Za założenie nowego konta i depozyt otrzymacie darmowe 30 PLN. To jednak nie wszystko! Na start dostaniecie również 3X zakład bez ryzyka do 100 PLN.

TYPKURSYBUKMACHER
Tom Aspinall wygra walkę1.42Fortuna
Curtis Blaydes wygra walkę2.87Fortuna

Aspinall chętny na walkę z Pereirą w wadze ciężkiej!

Już od jakiegoś czasu mówi się, że mistrz kategorii półciężkiej Alex Pereira będzie chciał spróbować swoich sił w wadze ciężkiej. Nie można wykluczać, że otrzyma on natychmiastowego title shota, a chętny na walkę z nim jest sam Tom Aspinall.

Sprawdź!  Menedżer Pereiry chce rewanżu z Błachowiczem! Jednoznaczna deklaracja na pytanie UFC

Anglik powiedział w rozmowie z talkSport, że jest gotów przywitać Brazylijczyka w nowej dywizji:

Jak dobrze wiecie, nie jestem zawodnikiem, który unika wyzwań. Jeśli UFC będzie chciało zorganizować tę walkę to chętnie to zrobię. Sam jestem zawodnikiem ze ścisłego topu i nie sposób nie być pod wrażeniem tego, co Alex Pereira zrobił w ciągu ostatnich kilku lat.

Jeszcze niedawno nikt nie wiedział, kim jest, a teraz jest jedną z największych gwiazd MMA i jednym z najlepszych zawodników w historii UFC. Naprawdę szanuję to, co zrobił. Zdecydowanie chcę z nim walczyć, jestem pewien, że będzie na to czas i miejsce. Nie wybiegam teraz w przyszłość, będę walczył z Curtisem Blaydesem. Ale jeśli UFC będzie tego chciało, to na pewno to zrobimy.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.