FAME MMA

Tańcula zapowiada walkę o pas FAME: „Będę celował w jeden pas, później drugi. W półciężkiej też mogę robić”

Zawodnik FAME Arkadiusz Tańcula zapowiedział, że będzie to dla niego wyjątkowy rok, jeśli chodzi o przygodę z freak fightami.

„Aroy” ma na swoim koncie 6 pojedynków. Odniósł 5 zwycięstw i poniósł jedną porażkę. Pokonał Dariusza Sierheja, Alana Kwiecińskiego, Mateusza Murańskiego, Marcina Malczyńskiego i Jacka Murańskiego. Nie był w stanie pokonać jedynie Pawła Tyburksiego, który jest dużym wyzwaniem dla wielu freak fighterów.

Tańcula niedawno za pośrednictwem social mediów ogłosił, że podpisał nowy kontrakt z federacją FAME i przekazał – Negocjacje poszły po mojej myśli! Ten rok będzie przełomowy.

Tańcula o planach w FAME

W ostatniej rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco Tańcula zdradził więcej szczegółów i wyjaśnił, że w tym roku zawalczy o mistrzowski pas FAME. Przyznał, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem spróbuje zdobyć drugi, a być może nawet trzeci tytuł.

– Ja mam podpisany kontrakt, że mam w tym roku walkę o pas. Wszystko zależy ode mnie. Tego jeszcze nie mamy dogadanego, ale wchodzę albo 77 kg, albo 84 kg. Pewnie nawet będę tak celował najpierw w jeden pas, potem w drugi. 93 jakby zrobili, też mogę robić.

Nie ma problemu. Ja normalnie ważę 86 kg, więc 84 to w ogóle nie muszę robić wagi, 77 spokojnie zrobię, a w górę no to co? Zresztą w tym roku będę miał w 93 jedną. W sumie to jestem fajnym zawodnikiem, mogę mieć trzy pasy.

Źródło: YouTube MMA-Bądź na bieżąco

Sprawdź!  (VIDEO) Ostatnie treningi Murańskiego przed FAME 14: "Wjeżdżam i rozjeżdżam. Nie ma takiej siły, która by mnie zatrzymała"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.