FAME MMA

Tańcula reaguje na słowa Don Kasjo! Odpowiada na ostatnie doniesienia i komentarze [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula w wywiadzie dla Fansportu TV po konferencji przed FAME 20 odniósł się do ostatniego wideo, które krąży po sieci. Skomentował je m. in. „Don Kasjo”.

Aktor znany z serialu Lombard. Życie pod zastaw wystąpi na jubileuszowej gali FAME 20, gdzie czeka go występ w turnieju z 2. milionami złotych w stawce. Arkadiusz Tańcula w 1. rundzie spotka się z „Wiewiórem”, a później czeka go półfinał z „Krychą” lub „Ferrarim”.

W weekend poprzedzający galę do sieci trafił podcast „Szalonego Reportera” z Arkiem w roli gościa. Niedługo później na portalu X zaczął krążyć wycinek, na którym Tańcula wydaje się być w nie najtrzeźwiejszym stanie. Skomentowało to wiele osób, a wśród nich znalazł się „Don Kasjo”.

Arkadiusz Tańcula: Don Kasjo szuka kolejnych walk

Życiński apelował do przyjaciół Arka, by ci odstawili go do „jakiegoś zakładu”. W rozmowie z Fansportu TV Tańcula odniósł się zarówno do słów Kasjusza, jak i uspokoił widzów, że pozostaje czysty. Co zaś się tyczy zachowania samego „Don Kasjo”, „Aroy” uważa, że ten po prostu próbuje sobie „zaklepać” kolejną walkę.

Sprawdź!  Czy zobaczymy jeszcze No Limit w Fame MMA? "To ciężka formuła, on chyba jest przeciwko..."

– Od wielu miesięcy jestem czysty. Według mnie trochę potrzebowałem, że to się musiało wylać. Dostałem po pi…dzie i wizerunkowo i psychicznie i to była moja terapia – powiedział Arek w nawiązaniu do konfliktu z Roślikiem, gdzie jego problemy z używkami były główną „bronią” oponenta. Arek odniósł się też do kwestii ostatniego filmiku. – To są przerobione… znaczy, inaczej. To są jakieś stare zdjęcia, jak jestem zmęczony. Teraz ubrałem okulary, bo patrz, jakie mam oczy podkrążone. Potem mi przeróbki dorabiają. Pozdrawiam wszystkich hejterów.

Kasjusz szuka wiesz… Z kim on się może bić? Zasięgi spadają… Szuka sobie kolejnych walk. Ja nigdy nie zrobiłem nic złego, prawda zawsze się obroni, nie muszę się z niczego tłumaczyć.

Zobacz też inne wywiady po konferencji FAME 20.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.