FAME MMA

Don Kasjo apeluje do przyjaciół Tańculi! Skomentował głośne nagranie! [WIDEO]

„Don Kasjo” nie przestaje atakować kolejnych freak fighterów Fame MMA. Tym razem na celowniku Życińskiego ponownie znalazł się Arkadiusz Tańcula.

Panowie od dłuższego czasu podszczypują się w mediach społecznościowych. Atmosfera zgęstniała po powrocie Kasjusza Życińskiego do największej freakowej organizacji. Włodarz konkurencyjnej federacji na jubileuszowej gali FAME 20 zmierzy się w K-1 z „Boxdelem”. Tego samego wieczoru Arkadiusz Tańcula weźmie udział w 8-osobowym turnieju, którego zwycięzca zgarnie aż 1,5 miliona złotych.

Zgodnie z oczekiwaniami fanów, powracający „Don Kasjo” nie skupia się wyłącznie na najbliższym przeciwniku. Samozwańczy „Król” już przy pierwszej możliwej okazji zaatakował słownie Sylwestra Wardęgę, wypominając mu manipulacje w sprawie Pnadora Gate.

Na celowniku „Don Kasjo” znalazł się też Arkadiusz Tańcula. Kasjusz niejednokrotnie wypominał medialnemu oponentowi sytuacje z przeszłości, gdy ten był pod wpływem używek.

W social mediach po ubiegłym weekendzie zaczął krążyć fragment programu „Szalonego Reportera”, który ponownie przy mikrofonie zasiadł właśnie z „Aroyem”. We wspomnianym urywku Tańcula nie wydaje się być w najtrzeźwiejszym stanie.

Sprawdź!  Okniński ostro o Zadorze! Komentuje sensacyjne zwycięstwo Alana

„Don Kasjo”, niewykluczone, że z udawaną troską, zamieścił wideo również na swoim profilu na portalu X (dawniej Twitter). Życiński dopisał też:

– Jeżeli są jakieś bliskie osoby temu ćp…nowi, to weźcie go oddajcie do jakiegoś zakładu bo to już nie jest śmieszne. Taki zjazd mieć na nagraniach.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.