GROMDA

Góralski bijok wraca na GROMDA 16! Mario ponownie zawalczy na gołe pięści

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od gali GROMDA 16. W ringu zadebiutują nowe twarze, ale nie zabraknie też bijoków znanych z poprzednich edycji. Kolejnym z nich jest „Mario”!

W ostatnim roku GROMDA tylko umocniła się na pozycji największej w Europie organizacji walk na gołe pięści. Poznaliśmy niekwestionowanego mistrza federacji Mariusza Grabowskiego, którym został „Don Diego”. Kubiszyn zdołał też w grudniu skutecznie obronić swojego tytułu.

Najbliższa gala GROMDA 16 odbędzie się 1 marca. Wiemy już, że w Mieście Grzechu w Pionkach pojawi się wiele znanych postaci z poprzednich gal. Kolejne walki stoczą „Scarface”, „Wasyl”, czy wygrany w ostatnim turnieju – Jakub „Joker” Szmajda. To zresztą nie jedyna postać z 15. edycji, która zawita do ringu.

MARIO wraca na GROMDA 16!

Organizacja GROMDA potwierdziła, że na 16. gali kolejny bój na gołe pięści stoczy Mariusz Kruczek. Popularny „Mario” zadebiutował jeszcze na gali z numerem 5 i toczył boje z „Balboą”, „Goatem”, „Wasylem”, czy „Maximusem”. Dwukrotnie też lądował w finale turnieju, wygrywając jeden z nich.

Sprawdź!  (VIDEO) "Balboa", czy "Goat"? Mateusz "Don Diego" Kubiszyn typuje main event GROMDA 11!

Czym mniej osób wie tym ciszej i spokojniej się pracuje. Dbaj o swoje środowisko i staraj się nie wpuszczać mend do domu. Zasiedzi się taka i później ciężko się jej pozbyć. Góralski duch walki i ojcowski posłuch. MARIO wraca do gry! – zapowiada bijoka GROMDA.

Bilety kupisz pod tym linkiem. Nie czekaj! Limitowana ilość -> https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/gromda

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.