FAME MMA

Okniński ujawnia kulisy współpracy z Szeligą! Przeprosił po przegranej z Pasternakiem

Trener Mirosław Okniński odpowiedział na pytania kibiców i wyjaśnił, jak rozpoczęła się jego współpraca z Piotrem Szeligą.

Dołączenie „Szeliego” do Akademii Sportów Walki Wilanów było dużym zaskoczeniem. Przed walką z Pasternakiem pomiędzy freak fighterem i klubem był naprawdę duży konflikt. Zarówno „Wampir”, jak i trener wbijali mocne szpilki w Szeligę, a ten nie pozostawał dłużny.

Teraz przy okazji wywiadu dla fansportu.pl Okniński zdradził, jak wyglądało przyjęcie freak fightera do Akademii. Szeliga, który był m.in. nazywany „trembolonowym głupkiem” przeprosił i wyjaśnił, że podkręcał konflikt na potrzeby promowania pojedynku.

Co ciekawe, „Szeli” miał również przyznać, że nie ma nic do klubu, ani swojego byłego rywala i lubi Pasternaka. Kilka dni temu Arkadiusz Tańcula zdradził jednak, iż Szeliga miał mu za złe, że ten rozmawiał z „Wampirem” przy okazji jednego z wydarzeń poprzedzających walkę:

– Szeliga przyszedł po walce, przeprosił. Powiedział, że to na potrzeby walki. Powiedział, że lubi Pasternaka, lubi mnie i ma szacunek. Po walce chciał zakończyć konflikt. Ja to uznałem za dobre podejście. Uważam, że walkę trzeba sprzedać, konflikt musi być.

Sprawdź również obszerną rozmowę z trenerem Oknińskim oraz reprezentantami Akademii Sportów Walki Wilanów:

Sprawdź!  Ferrari uważa się za najlepszego freaka w historii: "Nie mam żadnych wątpliwości. Najlepsi na świecie przegrywają, łącznie z Tysonem"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.