FAME MMA

Dojdzie do rewanżu Szeliga vs Pasternak? Okniński nie pozostawia wątpliwości!

Trener Mirosław Okniński w najnowszym Q&A odpowiedział na najciekawsze pytania kibiców, a dużo część z nich dotyczyła Piotra Szeligi.

Dołączenie „Szeliego” do Akademii Sportów Walki Wilanów jest jednym z najgłośniejszych wydarzeń w ostatnim czasie, jeśli chodzi o środowisko freakowe. Fani mieli dużo pytań do trenera i dotyczył one m.in. rozpoczęcia współpracy czy reakcji zawodnik.

Na wszystko Okniński odpowiedział w wywiadzie dla fansportu.pl. Zdradził kulisy przyjęcia pod swoje skrzydła „Szeliego” oraz wyjaśnił, jak wygląda sytuacja w klubie. Padło również ciekawe pytanie o rewanż pomiędzy Szeligą i Michałem Pasternakiem.

Pomiędzy zawodnikami był konflikt i padło wiele mocnych słów. Do pierwszego pojedynku doszło na FAME 18 i starcie zakończyło się absolutną dominacją „Wampira”. Teraz zawodnicy będą razem trenować w jednym klubie, a kibice zastanawiają się, czy jest szansa na drugie starcie.

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w poniższym wywiadzie:

Sprawdź również obszerną rozmowę z trenerem Oknińskim oraz reprezentantami Akademii Sportów Walki Wilanów:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.