Clout MMA

Kursy bukmacherskie na walkę raperów! Znamy faworyta w starciu Zbuku vs Major SPZ!

Clout MMA nie przestaje zaskakiwać kolejnymi ogłoszeniami. W poniedziałek zapowiedziana została walka raperów, co wzbudziło duże zainteresowanie kibiców.

Tym razem w klatce zadebiutują „Zbuku” oraz „Major SPZ”. O walce pierwszego z nich mówiło się kilka lat temu. Michał Buczek wyraził chęć stoczenia pojedynku, a przy okazji Prime Show MMA 2 rzucał wyzwanie „Kamerzyście”. Ujawnił, że ten dostał ofertę, ale jej nie przyjął, mimo że wcześniej odgrażał się raperowi.

Z kolei Paweł Majewski przyznał, że kilku freakowym federacjom już odmówił. Pojawiał się także na galach KSW w roli gościa, a sporty walki nie są dla niego niczym nowym. Żaden z raperów nie miał jednak okazji stoczyć pojedynku w klatce, a swoje debiutu zaliczą podczas Clout MMA 4, kiedy to zmierza się w formule MMA.

Mimo że obaj wyjdą do walki bez żadnego doświadczenia, bukmacherzy w roli wyraźnego faworyta stawiają „Zbuka”. Pojedynek raperów oraz pozostałe starcia Clout MMA 4 obstawisz na stronie oraz w aplikacji bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej. Nowi gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu.

Sprawdź!  Clout MMA grozi wysoka kara! UOKiK prowadzi postępowanie w sprawie problemów z PPV

To jednak nie wszystko, gdyż każdy nowy użytkownik dostaje aż trzy zakłady do 100 złotych bez ryzyka! Jeśli trzy pierwsze kupony do 100 złotych okażą się przegrane, pieniądze wrócą na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Clout MMA 4

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo „Zbuka”1.60Fortuna
Zwycięstwo „Majora SPZ”2.06Fortuna

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.