Clout MMA

Konrad Karwat w Clout MMA! Powróci do klatki już na pierwszej gali!

10 lipca 2023 roku – Odkrywamy karty przed CLOUT MMA 1. Kolejnym zawodnikiem, który zaprezentuje się podczas gali 5 sierpnia w warszawskiej hali COS Torwar, będzie członek „Strong Ekipy” Konrad Karwat. Jego przeciwnika poznacie podczas I konferencji przed CLOUT MMA 1, którą będzie można oglądać na naszym kanale na YouTube!

Gala CLOUT MMA 1 zbliża się wielkimi krokami. 5 sierpnia freak-fighty pierwszy raz zawitają do warszawskiej hali COS Torwar. W klatce naszej organizacji pojawi się dobrze znany internetowej społeczności członek „Strong Ekipy” Konrad Karwat.

Konrad Karwat pojawi się w klatce CLOUT MMA 1

Konrad Karwat to zawodnik, który wywodzi się ze sportów siłowych, ale od dłuższego czasu próbuje swoich sił w MMA. Do tej pory stoczył w swojej karierze trzy pojedynki. Wygrywał dwukrotnie przed czasem z Mateuszem „Tarzanem” Leśniakiem i Radosławem Słodkiewiczem. Ostatnio przegrał z Denisem Labrygą.

Członek popularnej internetowej „Strong Ekipy” 5 sierpnia w warszawskiej hali COS Torwar będzie chciał wrócić na zwycięskie tory. Z kim się zmierzy? Dowiecie się tego podczas I konferencji przed CLOUT MMA 1.

Sprawdź!  Dawid Załęcki wprost o karierze Wielkiego Bu. "80% jego popularności zbudował na..." [WIDEO]

I konferencja przed CLOUT MMA 12 lipca

12 lipca odbędzie się pierwsza konferencja z udziałem zawodników CLOUT MMA 1. Wszystkie bilety na konferencję w Warszawie są już wyprzedane, ale fani będą mogli obejrzeć to wydarzenie na naszym kanale na YouTube – CLOUT MMA.

Szykujemy dla Was kilka sporych niespodzianek! Nie możecie tego przegapić. Oglądajcie naszą konferencję już 12 lipca o godzinie 20:00. CLOUT MMA 1: Sprzedaż biletów trwa! Wciąż trwa sprzedaż biletów na galę CLOUT MMA 1, a wejściówki na nasze pierwsze wydarzenie wciąż są dostępne na platformie GoingApp.pl. Ceny biletów na CLOUT MMA 1 rozpoczynają się od 79 złotych!

W trakcie gali CLOUT MMA 1 nie zabraknie nie tylko pojedynków czołowych polskich influencerów! W rozpisce pojedynków pojawią się także nazwiska czołowych gwiazd sportu.

Aktualna karta walk CLOUT MMA 1:

  • Andrzej Fonfara – Marcin Najman
  • Tomasz Sarara – Jay Silva
  • Denis Labryga – Dawid Załęcki
  • Nikita – TBA
  • Piotr Lizakowski – TBA
  • Konrad Karwat – TBA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.