BKFC

Tai Emery tłumaczy nietypową cieszynkę po nokaucie! „Ja nie mogę, ale mężczyźni już tak?”

Sporo szumu zrobiło się w ubiegły weekend wokół Tai Emery. Nagranie z celebracji dotychczas mało znanej fighterki szybko stało się hitem Internetu.

Australijka zadebiutowała w ubiegłym tygodniu na gali BKFC: Thailand 3 przeciwko Rung-Arun Khunchai. Tai Emery wygrała po brutalnym nokaucie już w pierwszej odsłonie, jednak to nie o finiszu pojedynku mówi się najwięcej.

Była zawodniczka futbolu postanowiła wykonać dość nietypową cieszynkę. Emery obnażyła się przed publicznością, prezentując swoje wdzięki.

Rozwaliliśmy Internet – powiedziała w rozmowie z MMA Fighting –To dla mnie coś nowego. Znajomi mówili mi, że stałam się numerem jeden w Google. Miło przebić w czymś Kardashianów.

Tai Emery nie została zhejtowana za swoje zachowanie. Jak sama twierdzi, zrobiła to by sprawdzić reakcję innych. Każdy, kto ją zna w tamtym momencie po prostu stwierdził, że jest sobą. Nie miała zamiaru wywołać w nikim negatywnych emocji.

Nagranie szybko obiegło sieć. Zdaniem samej fighterki jest to efekt wszystkich wydarzeń: nokautu i natychmiastowej celebracji przez podniesienie topu.

Sprawdź!  (VIDEO) Chciał przerwać wywiad Hectorowi Lombardowi. Dostał dwa szybkie ciosy na głowę.

Szczerze mówiąc, to najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła. Od zawsze powtarzam, że jeśli naprawdę jesteś sobą, nic złego z tego nie wyniknie. Jestem pewna, że wiele osób myślało, że w Tajlandii spadnie na mnie fala krytyki. Pokazywanie piersi przez kobiety w tym kraju jest zabronione, ale mężczyźni mogą świecić sztucznymi cyckami? To kraj, w którym jest dużo buddyzmu, więc mogło spłynąć sporo hejtu co do tej celebracji, ale okazało się, że większość to słowa wsparcia.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.