BKFC

Denis „Bad Boy” Załęcki zawalczy na prestiżowej gali w Dubaju!

Denis „Bad Boy” Załęcki nie przestaje zaskakiwać! Już w sierpniu wyleci do Dubaju, aby wziąć udział w prestiżowej gali Barke Knuckle Kombat, na której zobaczymy prawdziwych wojowników!

Kilkanaście dni temu byliśmy świadkami pierwszej gali THE WAR – czyli walk 3vs3 i 1vs1 w formule walk na gołe pięści. Pomysłodawcą jest „BAD BOY” znany z walk na GROMDZIE, czy WOTORE. Wystąpił on również na gali, którą sam organizował i w walkach 3vs3 zawalczył w ekipie „Elany Toruń & Stali Rzeszów”. Po szybkim pojedynku w kilkanaście sekund ekipa Elany zdeklasowała rywali.

„Bad Boy” nabiera prawdziwego rozpędu i nie zamierza marnować doskonałej formy. Już 8 sierpnia zawalczy na gali Bare Knuckle Kombat w Dubaju z Harisem.

Oprócz tego na kibiców czekają inne mistrzowskie pojedynki! Na BKK w Dubaju zawalczy m.in. Buvaisar Paskhaev – mistrz świata w kickboxingu, mistrz Europy WAKO w kickboxingu i pięciokrotnym mistrz Rosji. Będzie to jego pierwsza walka w formule na gołe pięści.

Warto wspomnieć również o greckim wojowniku – Giannisie Boukis – 2-krotnym Mistrzem Świata WKU. Walczył dla takich organizacji jak Stekos Fight Night, Bellator Kickboxing, Gods of War WLF, Spartan’s Night i EM Legend Fight. W sumie ma na koncie 27 zwycięstw z 11 nokautami.

Sprawdź!  Denis Załęcki odchodzi z GROMDY i zakłada własną organizację! Będą to walki 3 na 3! [WIDEO]

Reprezentant Polski pojawi się na gali BKK dzięki Michałowi Wlazło, któremu podziękował za pomoc w zorganizowaniu tej walki.

Już oficjalnie mogę potwierdzić, że na początku sierpnia lecę do Dubaju by dumnie reprezentować nasz kraj. Poza mną zobaczycie zawodników z UFC i innych wielkich organizacji na całym świecie. Ja oraz jedna osoba z Polski zostaliśmy wybrani przez organizatorów którzy chcą mocnych krwawych walk! Podziękowania tutaj dla Michała Wlazło za pomoc w ogarnięciu wszystkiego. Lecimy z tematem! – napisał w swoich mediach społecznościowych „BAD BOY”

Walka już 8 sierpnia wyłącznie w systemie PPV!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *