MMA

Szyszka zastopuje karierę Costy? „Chce iść do RIZIN. Fajnie, jak…” [VIDEO]

W najbliższą sobotę 22 kwietnia na Fight Club 2 do walki powróci niezwykle popularny trener MMA: Przemysław Szyszka. Rywalem szkoleniowca Uniq Fight Club będzie Brazylijczyk Hendrik Costa.

Do Fight Club 2 dojdzie w tę sobotę, a lokalizacją gali będzie hala OSIR Bemowo. Walczyć będą liczne gwiazdy, jak Jacek Gać, czyli popularny „Siexa”, który stoczy kolejny bój w MMA. W main evencie spotkają się niezwykle doświadczeni kick-bokserzy, Kamil Jenel oraz Damian Ostęp. Przed nimi powrót do startów po 9. latach zaliczy z kolei Przemysław Szyszka.

Wciąż dostępne są bilety na Fight Club 2! Zakupić je możecie – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

-> Oglądaj Fight Club 2 PPV tutaj <-

„Chciałem, żeby to było wyzwanie”

Szkoleniowiec Uniq Fight Club odpowiada za rozwój wielu fighterów KSW, czy sceny freakowej, jak Marcina Dubiela z Fame MMA, czy Pawła Tyburskiego z High League. Trener Szyszka postanowił raz jeszcze samemu wyjść do walki i wybierając rywala nie zamierzał dać pożywki ewentualnym hejterom. Jak zdradził w rozmowie z Fansportu TV, szybko dostał też dodatkowej motywacji do treningów przed pojedynkiem z Hendrikiem Costą.

Sprawdź!  Warszawski "Podziemny Krąg"! Mocna zapowiedź sobotniej gali Fight Club! "Jesteście najlepszymi z najlepszych. Czas to udowodnić"

– Ja też chciałem, żeby to było wyzwanie, żeby nikt mi później nie powiedział, że trener Szyszka bierze sobie ogórków do bicia. Chciałem, żeby to było na zasadzie, że bym sam czuł, że przeciwnik stawia mi opór.

Kiedy dostałem w ogóle propozycję tego zawodnika, dostałem też informacje później, że jego menadżer bodajże powiedział, że ja to jestem na pierwszą rundę, przejdą po mnie i jadą dalej… Dlatego już nie chciałem szukać innego przeciwnika. Stwierdziłem, że jak już na początku mówi się, że 'po mnie przejedzie’, to niech będzie ten zawodnik.

Brazylijczyk do tej pory czterokrotnie wychodził do walki i za każdym razem wychodził zwycięsko. Nie ukrywa też swoich sportowych ambicji, a Przemysław Szyszka zapowiada, że postara się stanąć mu na drodze.

Myślę, że to będzie taka walka, gdzie on się postawi, gdzie będzie chciał wygrać. On też ma tam jakieś plany, z tego co się dowiedziałem, że chciałby iść do RIZIN, chce dalej się rozwijać bardzo mocno… Fajnie, jak mu w tym wszystkim przeszkodzę.

Cały wywiad z Przemysławem Szyszką obejrzysz -> TUTAJ.

Sprawdź!  Ranking polskich zawodników MMA

-> Oglądaj Fight Club 2 w PPV tutaj <-

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.