MMA

Trener Okniński nie zapłacił Szyszce za walkę! „To już wtedy pokazywało, jakim jest człowiekiem” [VIDEO]

Już za kilka dni na Fight Club 2 nastąpi długo wyczekiwany powrót do MMA w wykonaniu jednego z najpopularniejszych trenerów, Przemysława Szyszki. W ostatnim czasie narósł konflikt, pomiędzy szkoleniowcem Uniq Fight Club, a Mirosławem Oknińskim.

Gala Fight Club 2 odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 kwietnia w hali OSIR Bemowo. Podczas tego wydarzenia kolejną walkę w MMA zaliczy Jacek Gać, czyli popularny „Siexa”. W co-main evencie z kolei dojdzie do potyczki polsko-brazylijskiej. Mający perfekcyjny rekord 4-0 Hendrik Costa przywita powracającego po wieloletniej przerwie Przemysława Szyszkę.

Wciąż dostępne są bilety na Fight Club 2! Zakupić je możecie – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

-> Oglądaj Fight Club 2 PPV tutaj <-

Okniński nie zapłacił Szyszce za walkę!

Popularny trener klubu Uniq Fight Club profesjonalny debiut zaliczył ponad 9 lat temu na 44. gali PLMMA. Jak powszechnie wiadomo, wydarzenie to organizował Mirosław Okniński, który niedawno zaatakował klub Szyszki. Ten nie chciał za bardzo rozwijać tematu w rozmowie z kanałem Fansportu TV, ale zdradził, że założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów… wciąż winien mu jest pieniądze za walkę!

Sprawdź!  (VIDEO) Polska kadra eskortowana przez F-16! Trener Zaborowski komentuje: "To są jakieś jaja. Bez urazy, ale czy..."

Są osoby, z którymi nie da się komunikować, jak trener Mirek. Dlatego jego tematu nie chciałbym poruszać, bo dla mnie to jest temat rzeka. Moglibyśmy godzinami siedzieć i rozmawiać, przerzucać piłeczkę. Bez sensu.

Wiem, wiem wiem [o walce na PLMMA 44], za którą do dzisiaj mi nie zapłacił. To już wtedy, 9 lat temu pokazywało, jakim jest człowiekiem i w którą stronę to idzie…

Cały wywiad z Przemysławem Szyszką obejrzysz -> TUTAJ.

-> Oglądaj Fight Club 2 w PPV tutaj <-

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.