FAME MMA

Ferrari prezentuje formę przed FAME 18! Przygotowuje się do dwóch walk na jednej gali (VIDEO)

Amadeusz „Ferrari” Roślik wrócił do treningów i opublikował nagranie z pracy na tarczach. Już za miesiąc popularny freak fighter stanie przed ogromnym wyzwaniem.

20 maja „Ferrari” stoczy aż dwa pojedynki jednego wieczoru. W main evencie gali FAME 18 zmierzy się najpierw z Kacprem Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem. Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy jeden zawodnik toczył dwa starcia na jednej gali, wcześniej zrobił to Mateusz Murański, a także Arkadiusz Tańcula.

Amadeusz jednak jako jedyny głośno mówi o tym, że zmiażdży swoich rywali. Jest przekonany, że przeciwnicy nie mają z nim najmniejszych szans, ale środowisko freakowe uważa, iż popełnił błąd, decydując się na dwóch rywali podczas jednego wydarzenia.

„Ferrari” prezentuje formę

Trzeba wziąć pod uwagę to, że Błoński i Dubiel są cały czas w treningu, natomiast „Ferrari” zawsze miał duży problem z przygotowaniami do pojedynków. Nawet teraz, wyleciał do USA, nie informując o niczym swojego trenera, który nie krył zdenerwowania.

Po powrocie do Polski zapewnił jednak, że rusza z treningami, a na swoich social mediach opublikował urywki z przygotowań w Aligatores Fight Club. Jest to drugi klub poza Akademią Sportów Walki Wilanów, w którym trenuje „Ferrari”.

Sprawdź!  (VIDEO) Hitowe starcie na FAME 13! Norman Parke zawalczy z "Popkiem"!

Freak fighter udostępnił na swoim Instagramie pracę na tarczach, prezentując w jakiej jest formie kilka miesięcy po porażce z Kamilem Łaszczykiem:

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.