MMA

Szyszka o freakach przed Hybrid MMA 4: „Każdy kalkuluje. Jest dużo kalkulatorów”

Ostatnie dni dzielą nas od gali Hybrid MMA 4, podczas której zobaczymy w akcji trenera Przemysława Szyszkę oraz jego podopiecznego.

20 kwietnia w Zielonej Górze odbędzie się czwarta edycja Hybrid MMA. Organizacja przygotowała dwie karty walk, w tym sportową oraz freakową. Na tej drugiej znalazł się Szyszka, który zawalczy z Veselinem Dimitrovem. Natomiast Piotr Tyburski zmierzy się z Marvinem Krucińskim.

Cały czas są dostępne bilety na wydarzenie, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz wejściówki zwykłe oraz VIP. Natomiast transmisję gali można znaleźć wyłącznie na oficjalnej stronie – PPV.

Szyszka szczerze o freak fighterach

Przy okazji programu „Solówka” trener Szyszka oddał szacunek Krucińskiemu. Ten bowiem zmierzy się z Piotrem Tyburskim, który ma już za sobą występy w FAME MMA i trenuje dłuższy czas. Przyznał, że we freak fightach jest to niespotykane, by brać walkę z bardziej doświadczonymi rywalami.

Wbił szpilkę w środowisko freakowe, nazywając zawodników kalkulatorami. Bardzo często dopasowują oni rywala i zasady całkowicie pod siebie, by odnieść łatwiejsze zwycięstwo:

Sprawdź!  Artur Szpilka o szczegółach debiutu w MMA! "Jest termin, jest zawodnik konkretny. Naprawdę kawał zawodnika"

– Chciałbym docenić Marvina. Mało jest freak fighterów, którzy chcą wchodzić i bić się z bardziej doświadczonymi, każdy kalkuluje. Jest dużo tych kalkulatorów. Szacun dla ciebie, że wchodzisz z Piotrkiem, który ma dwie walki za sobą i z nim chcesz skrzyżować rękawice.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.