MMAWotore

Najman chce „skasować” Szpilkę przed przejściem na emeryturę! „Ja nie jestem w stanie zakończyć kariery, moje ciało ją zakończy”

Marcin Najman przedstawił swój plan na zakończenie sportowej kariery. Chce stoczyć jeszcze cztery walki, w tym ostatnią z Arturem Szpilką.

„El Testosteron” przechodził na emeryturę już tyle razy, że ciężko na poważnie brać kolejne słowa dotyczące zakończenia kariery. Freak fighter już niedługo stoczy kolejną walkę i tym razem zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem na gali WOTORE 6.

Pojedynek odbędzie się na brutalnych zasadach. Zawodnicy zawalczą jedynie w owijkach, bez rękawic. Uderzenia będą więc zadawać takie same obrażenia jak gołe pięści. Natomiast formuła starcia to MMA, czyli zobaczymy zarówno walkę w parterze, jak i w stójce.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Najman o zakończeniu kariery

W ostatnim materiale promującym jego starcie na gali WOTORE 6 poruszony został temat zakończenia kariery. Najman przyznał, że skończy z walkami, gdy po prostu fizycznie nie będzie już w stanie toczyć kolejnych pojedynków. 43-letni freak fighter ma nadzieję, że uda mu się jeszcze „skasować” czterech przeciwników.

– Ja już tyle razy kończyłem karierę, że nie ma sensu tego w tych kategoriach mierzyć, ale chciałbym, żeby moje ciało pozwoliło jeszcze na cztery walki. Potrzebuję cztery walki, żeby skasować czterech gości. Ja nie jestem w stanie zakończyć mojej kariery. Moją karierę zakończy moje ciało, bo się coraz bardziej rozwala. Mam nadzieję, że wystarczy mi witalności na cztery potyczki.

„El Testosteron” zdradził, kto jest na jego liście. Swoją karierę chciałby zakończyć pojedynek z byłym pięściarzem Arturem Szpilką, jednak takie zestawienie wydaje się całkowicie niemożliwe do zrealizowania.

Sprawdź!  (VIDEO) Radzikowski zadebiutuje w MMA! Pudzianowski komentuje: "Będziesz łapał powietrze górą, dołem i dupą"

– Jóźwiak, stary Murański, młody Murański i Szpilka. Dwóch Murańskich chciałbym zutylizować, żeby uwolnić przestrzeń Internetu, natomiast z Jóźwiakiem i Szpilką chciałbym po prostu wygrać.

Źródło; YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.