Boks

Szykuje się bolesna porażka? Bukmacherzy wskazali faworyta w walce Paul vs. Fury!

Do trzech razy sztuka! Jake Paul i Tommy Fury ponownie dogadali się co do terminu na walkę w boksie. Bukmacherzy wskazali już swojego faworyta.

po raz trzeci podpisali kontrakty na walkę, która nigdy się nie zmaterializowała. Pierwszy raz w ringu spotkać mieli się jeszcze w grudniu 2021 roku, jednak Anglik wycofał się z powodu urazu żeber. W jego miejsce wkroczył Tyron Woodley, którego YouTuber znokautował w 6. odsłonie. Po raz kolejny „TNT” i „The Problem Child” mieli zmierzyć się w sierpniu 2022 w Madison Square Garden. Wtedy to jednak Tommy’emu Fury’emu odmówiono możliwości wylotu do USA.

Teraz ich walka ma mieć miejsce 26 lutego w Rijad w Arabii Saudyjskiej. Pięściarze spotkali się twarzą w twarz tuż przed ostatnim występem Artura Beterbieva. Podczas ich face-to-face omal nie doszło do rękoczynów, a chwilę później obaj skierowali wobec siebie parę gorzkich słów.

Ich konflikt podsyciła też sytuacja z listopada ubiegłego roku. Tommy Fury w pojedynku pokazowym zremisował z Rollym Lambertem, a Jake Paul pełnił rolę komentatora. Chwilę po walce „The Problem Child” musiał się zmierzyć, choć tylko słownie, nie tylko z „TNT”, lecz także jego ojcem – Johnem Furym.

Sprawdź!  Dana White komentuje odwołanie gali przez Jake'a Paula! "Włączenie pier***nych świateł w Madison Square Garden kosztuje pół miliona!"

Wszyscy mają nadzieję, że tym razem nic nie stanie na drodze do walki Paul vs. Fury. Pomimo tego, że obaj pięściarze są niepokonani, to bukmacherzy wskazali jasnego faworyta. Jest nim YouTuber i była gwiazda Disneya, który dwukrotnie pokonywał już wspomnianego Tyrona Woodleya oraz Andersona Silvę.

W rekordzie Tommy’ego Fury’ego ciężko o takie nazwiska. Łączny bilans jego oponentów to 24-176-5, a za najlepszego przeciwnika, który stanął oko w oko w ringu z „TNT” należy uznać Daniela Bociańskiego. Na tamten moment Polak mógł się pochwalić rekordem 10-1-0.

Kursy bukmacherskie na walkę Paul vs. Fury

Walkę Paul vs. Fury obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Witalij Kliczko dziękuje Polakom za pomoc! "Jesteście wielcy! Ta pomoc nadeszła od was nasi przyjaciele"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.