FAME MMA

Boxdel o bonusach za konferencje: „Niektórzy zawodnicy w większych galach takie pieniądze dostają za walkę”

W ostatnim wywiadzie włodarz FAME Michał „Boxdel” Baron zdradził, jaką kwotę federacja przeznacza na bonusy dla zawodników, którzy zaprezentują się najciekawiej na konferencjach.

Przed nami już ostatnie kilka dni do gali FAME 17, która tym razem wyjątkowo odbędzie się nie w sobotę, a w piątek. Federacja powraca do Krakowa i w najbliższą środę odbędzie się ostatnia konferencja prasowa z udziałem wszystkich zawodników, których nazwiska znalazły się na karcie walk.

„Boxdel” o bonusach za konferencje

Jak wiadomo, freak fighty to nie tylko walki w klatce, ale przede wszystkim to, co dzieje się przed pojedynkami. Zawodnicy wcześniej promują swoje zestawienia, na konferencjach robią tak zwane dymy, a w wywiadach wbijają szpilki rywalom.

Często powstają także nieprawdzie konflikty, które mają przyciągnąć uwagę kibiców. Tym razem jednak w kilku zestawieniach jest sporo złej krwi jak m.in. w przypadku starcia Amadeusza Roślika z Kamilem Łaszczykiem czy Pawła Jóźwiaka z „Boxdelem”.

Zwłaszcza jeśli chodzi o pojedynek włodarzy, podczas pierwszej konferencji było naprawdę ostro. „Boxdel” kilkukrotnie się odpalał i mocno atakował swojego przeciwnika. W ostatnim materiale promującym nadchodzącą galę stwierdził, że zasługuje na bonus.

Sprawdź!  Tomasz Romanowski chce walczyć z Normanem Parkiem - „Freakowe organizacje zrobiły z ciebie zawszonego grubasa”

Zdradził również, ile federacji płaci zawodnikom, którzy podczas konferencji najbardziej wzbudzili zainteresowanie widzów:

– Uważam, że jakby nie było, to należy mi się. To jest parę koła. Wiadomo, że to jest dużo pieniążków, bo niektórzy zawodnicy profesjonalni w większych galach takie pieniądze dostają za walkę. A u nas za samą konfę jest bonus. Chyba 15 tysięcy jest na bonus budżet. Oczywistym faktem jest, że wizerunek trochę wystawiłem na ryzyko, ale jakbym dostał tę pieniążki, to sobie fizjo opłacę za cały rok.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Jóźwiak o walce Wrzosek vs Szeliga: "Straszny mismatch. Już była deklasacja z Parke. Nie ma żadnych szans"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.