PRIME SHOW MMA

Szybkie zwycięstwo Natana Marconia! Pokonuje Bagietę w pierwszej rundzie

Podczas Prime MMA 7 w kolejnej organizacji zadebiutował Natan Marcoń. Freak fighter mierzył się ze zwycięzcą jednej z wcześniejszych walk, a mianowicie „Bagieta” – Kapela.

Zgarnij darmowe 20 zł na Prime MMA 7

Gala Prime MMA 7 była trzecim już wydarzeniem z udziałem Natana Marconia na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. „Bóg Estetyki” przegrał z „Polakiem” w FAME, a niedługo później „doznał kontuzji” na początku walki z Załęckim.

Robiący sporo szumu wokół swojej osoby Marcoń pojawił się też na gali Prime Show MMA. Do samego wydarzenia nie miał pojęcia jednak z kim przyjdzie mu się zmierzyć. Jego rywala wyłoniło jedno z wcześniejszych starć, w którym Michał „Bagieta” Gorzelańczyk zmierzył się i wygrał z Jasiem Kapelą.

PRIME MMA 7: Natan vs Bagieta – RELACJA

RUNDA 1

Natan od razu zaczął od kombinacji lewy-prawy, Bagieta odgryza się prostym na wstecznym. Marcoń atakuje serią uderzeń, ale Gorzelańczyk utrzymuje się na nogach. Sędzia przerywa, mamy pierwsze liczenie. Michał czai się na pojedyncze kontry, Natan atakuje go serią uderzeń. Ofensywa Marconia nie wygląda najlepiej, ale ponownie liczony Gorzelańczyk wraca jeszcze do walki. Natan atakuje kolejną serią Bagieta przyklęknął, a sędzia kończy walkę!

Sprawdź!  Norman Parke komentuje zachowanie Bomby: "Absolutny klaun szuka atencji! W ogóle nie powinno go tam być"

Wynik walki: Natan Marcoń wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.