PRIME SHOW MMA

Trybson brutalnie znokautowany! Potężne KO w pierwszej rundzie! Jest nagranie [WIDEO]

Za nami pierwsza walka Erko Juna w polskich freak fightach. Na Prime MMA 7 Bośniak zmierzył się z Pawłem „Trybsonem” Trybałą.

Zgarnij darmowe 20 zł na Prime MMA 7

Organizacja Prime Show MMA zaskoczyła wielu kibiców, ogłaszając zakontraktowania fightera z Bośni i Hercegowiny. Erko Jun to doświadczony zawodnik, który odniósł aż 3 wygrane w KSW. Warto jednak zaznaczyć, że pokonywał „Popka”, Akopa Szostaka i Tomasza Oświecińskiego, a więc zawodników o niekoniecznie wysokich umiejętnościach. Jun walczył też z Mariuszem Pudzianowskim, który skończył go w 2. rundzie.

Na Prime MMA 7 rywalem bośniackiego wojownika był Paweł Trybała. Popularny „Trybson” zasłynął przede wszystkim występem w programie Warsaw Shore. Jako zawodnik zaliczył łącznie 12 walk w MMA, z których 7 wygrał. Na rozkładzie ma między innymi Marcina Najmana. Ostatni pojedynek stoczył w ubiegłym roku, gdzie przegrał przez TKO z Grzegorzem Szulakowskim.

PRIME MMA 7: „Trybson” vs Erko Jun – RELACJA

RUNDA 1

Trybson szybko doskakuje z atakami lewy-prawy, inkasuje w końcu kopnięcie Juna. Erko atakuje pięściami, sięgnął szczęki Trybały. Paweł atakuje, ale CIĘŻKIE KO NOTUJE ERKO JUN!

Sprawdź!  Kapela bez szans z Bagietą? Został zdominowany przez zawodniczkę FAME MMA! [WIDEO]

Wynik walki: Erko Jun wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.