PRIME SHOW MMA

Trybson brutalnie znokautowany! Potężne KO w pierwszej rundzie! Jest nagranie [WIDEO]

Za nami pierwsza walka Erko Juna w polskich freak fightach. Na Prime MMA 7 Bośniak zmierzył się z Pawłem „Trybsonem” Trybałą.

Zgarnij darmowe 20 zł na Prime MMA 7

Organizacja Prime Show MMA zaskoczyła wielu kibiców, ogłaszając zakontraktowania fightera z Bośni i Hercegowiny. Erko Jun to doświadczony zawodnik, który odniósł aż 3 wygrane w KSW. Warto jednak zaznaczyć, że pokonywał „Popka”, Akopa Szostaka i Tomasza Oświecińskiego, a więc zawodników o niekoniecznie wysokich umiejętnościach. Jun walczył też z Mariuszem Pudzianowskim, który skończył go w 2. rundzie.

Na Prime MMA 7 rywalem bośniackiego wojownika był Paweł Trybała. Popularny „Trybson” zasłynął przede wszystkim występem w programie Warsaw Shore. Jako zawodnik zaliczył łącznie 12 walk w MMA, z których 7 wygrał. Na rozkładzie ma między innymi Marcina Najmana. Ostatni pojedynek stoczył w ubiegłym roku, gdzie przegrał przez TKO z Grzegorzem Szulakowskim.

PRIME MMA 7: „Trybson” vs Erko Jun – RELACJA

RUNDA 1

Trybson szybko doskakuje z atakami lewy-prawy, inkasuje w końcu kopnięcie Juna. Erko atakuje pięściami, sięgnął szczęki Trybały. Paweł atakuje, ale CIĘŻKIE KO NOTUJE ERKO JUN!

Sprawdź!  Jacek Murański nie wytrzymał! Takich dymów jeszcze nie było! Odpalił się przed walką z Jóźwiakiem [WIDEO]

Wynik walki: Erko Jun wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.