PRIME SHOW MMA

Puszbarber zwycięża turniej! Szalony finał Igrzysk Gladiatorów! [WIDEO]

Za nami wielki finał Igrzysk Gladiatorów! Czterech freak fighterów, którzy zwyciężyli na początku Prime MMA 7 skrzyżowali rękawice w walce każdy na każdego.

Zgarnij darmowe 20 zł na Prime MMA 7

Igrzyska Gladiatorów to innowacyjny pomysł prezesa Prime Show MMA Tomasza Bezrąka. Na początku dzisiejszej gali doszło do dwóch pojedynków drużynowych. Zwycięzcy wrócą do klatki pod koniec eventu. Wówczas jednak odbędzie się starcie 4 freak fighterów, ale tylko jeden wyjdzie jako zwycięzca!

Galę Prime MMA 7 otworzyły dwa pojedynki drużynowe: „Magical Jr” & „Harnaś” vs Lasik & „Czarny Polak” oraz „Puszbarber” & Olejnik vs „Dredziasty” & „Stary Wiewiór”. Zwycięskie drużyny spotkały się teraz w kolejnym starciu, gdzie jednak każdy walczył o swoją wygraną!

PRIME MMA 7: Finał Igrzysk Gladiatorów – RELACJA

Olejnik szybko ruszył na Harnasia, Puszbarber z kolei zaatakował młodego Magicala. Dawid Haras został wyeliminowany. Olejnik i Salwa zaatakowali Łukasza Zwierzyńskiego, który nie miał większych szans i zaraz opuścił klatkę. W walce pozostali partnerzy z pierwszej walki, a Puszbarber szybko dopada i kończy Tomka Olejnika!

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura pomiędzy trenerem Oknińskim i zawodniczką Prime! "Za dużo bierzesz sterydów! Znam się na tym, słyszę twój głos"

Wynik walki: Puszbarber wygrał Igrzyska Gladiatorów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.