KSW

KSW: Szpilka potwierdza doniesienia? Zasugerował datę i miejsce walki z Pudzianowskim! (VIDEO)

Artur Szpilka już od dawna wyzywa na pojedynek Mariusza Pudzianowskiego. Tym razem zdecydował się to zrobić pod miejscem, w którym ta walka najprawdopodobniej się odbędzie!

„Szpila” miał walczyć na pierwszej gali KSW w tym roku Arkadiuszem Wrzoskiem, jednak doznał kontuzji i musiał przejść operację. Do starcia z warszawskim kick bokserem najprawdopodobniej nie dojdzie, gdyż były pięściarz na celownik wziął byłego strongmana.

Walka Szpilka vs. Pudzianowski jest niemal pewna. Już od dłuższego czasu panowie zaczepiają się w social mediach, a Artur wrócił do treningów. To oczywiście oznacza, że wkrótce możemy spodziewać się ogłoszenia tego zestawienia. Miejsce również wydaje się być pewnym

To też zasugerował sam były pretendent do tytułu mistrza świata WBC. „Szpila” opublikował w swoich social mediach kolejne wideo, w którym szuka Mariusza Pudzianowskiego pod Stadionem Narodowym. To tam już 3 czerwca bieżącego roku odbędzie się gala XTB KSW Colosseum 2.

Pierwsza gala na PGE Narodowym zebrała blisko 58 tysięcy widzów, a kibice mogli podziwiać występy takich wojowników, jak Mamed Khalidov, Łukasz Jurkowski, Marcin Różalski czy Mateusz Gamrot. Na KSW 39 wystąpił też „Pudzian”, który pokonał w 2. rundzie Tyberiusza Kowalczyka.

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Sprawdź!  XTB KSW Epic: Ceremonia ważenia na żywo! Ostatnie face to face Adamka i Mameda [WIDEO]

Miesięczny koszt subskrypcji Viaplay Total to 55 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> Oglądaj KSW na żywo!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.