UFC

(VIDEO) Mateusz Gamrot prezentuje kolejną technikę na dziennikarzu! „Gamer, kur**! Nie szarp tak”

Mateusz Gamrot wrócił do Kanału Sportowego i zaprezentował na dziennikarzu kolejną technikę. Ostatnim razem duszenie gilotynowe w wykonaniu zawodnika UFC starło się hitem Internetu.

Były mistrz KSW ulubioną technikę pokazał, kiedy to gościł w studiu Kanału Sportowego po wygranej z Armanem Tsarukyanem. Prowadzący program Maciej Turski nie był jednak przygotowany na to, że Gamrot włoży w to tyle aż tyle siły. Zawodnik UFC chwycił i podniósł dziennikarza, który zaczął się dusić. Jednocześnie tłumaczył mu, jak wykonywać gilotynę.

Ja już nie chcę tego… Jak mi się czarno zrobiło… Uspokój się – mówił Turski, który wyraźnie miał dość.

Gamrot prezentuje kolejną technikę

Teraz Gamrot stoczył kolejny pojedynek i ponownie pojawił się w programie Oktagon Live. Ma za sobą starcie z Jalinem Turnerem na gali UFC 285. Po trzech rundach i decyzji sędziów dopisał kolejne zwycięstwo, jednak nie było to łatwe starcie, zwłaszcza, ze względu na krótki obóz przygotowawczy.

Sprawdź!  Sean O'Malley fauluje Pedro Munhoza! Walka uznana za No Contest!

Tym razem „Gamer” postanowił zaprezentować inną technikę, a nagranie ponownie stało się hitem Internetu:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.