KSW

Szpilka zabrał głos po ogłoszeniu walki z Pudzianowskim! „Mariusz znaleziony. Teraz żarty się skończyły. Wielkie wyzwanie przede mną”

Artur Szpilka zabrał głos po ogłoszeniu pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim. KSW potwierdziło właśnie, kiedy dojdzie do hitowego starcia.

Trzeciego czerwca odbędzie się Colosseum II, czyli gala na Stadionie Narodowym, gdzie nie może zabraknąć największych nazwisk. Jak już wiemy, w klatce na pewno zobaczymy Mameda Khalidova, którego rywal nie został jeszcze ogłoszony oraz walkę Szpilka vs Pudzianowski.

Szpilka po ogłoszeniu walki

Kibice już od dłuższego czasu domyślali się, że to właśnie podczas drugiej edycji Colosseum dojdzie do tego pojedynku. Federacja KSW potwierdziła to, publikując w sieci zapowiedź walki, na której możemy zobaczyć, jak Pudzianowski i Szpilka stają twarzą w twarz w samym środku Stadionu Narodowego.

Szpilka za pośrednictwem Instagrama opublikował materiał promujący starcie i zamieścił wpis, w którym zapowiedział, że rozpoczyna ciężkie przygotowania:

– Mariusz znaleziony. Teraz żarty się skończyły, a zaczynają się ciężkie przygotowania do walki. Jest to dla mnie wielkie wyróżnienie, że będę mógł zawalczyć na Stadionie Narodowym przed taką publicznością, a do tego z przeciwnikiem, do którego mam bardzo duży szacunek. Wkładam całe serducho w przygotowania, bo wiem jak wielkie wyzwanie przede mną. Jedno jest pewne, emocje są gwarantowane.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.