KSW

Szpilka wyjaśnia dlaczego wybrał KSW: „Miałem oferty we freakowych federacjach za grube pieniądze”

Artur Szpilka już w tę sobotę zadebiutuje w formule MMA. Na gali KSW 71 w Toruniu stoczy pojedynek z Siergiejem Radczenko.

O debiucie Szpilki w MMA mówiło się już od dłuższego czasu. Pięściarzem zainteresowało się nie tylko KSW, ale również federacje freakowe. Między innymi miało dojść do pojedynku z Kasjuszem Życińskim.

Ostatecznie nic jednak z tego nie wyszło, ale „Don Kasjo” zapewnia, że w przyszłości zawalczy ze „Szpilą”. Sam Artur nie wyklucza walki dla organizacji freakowych, które oferują mu duże pieniądze.

Artur Szpilka wyjaśnia, dlaczego wybrał KSW

W ostatnim wywiadzie dla Kanału Sportowego pięściarz zdradził, że miał również między innymi propozycje powrotu do boksu, jednak odrzucił wszystkie pozostałe oferty i wybrał KSW. Wyjaśnił również, dlaczego podjął taką decyzję.

– Miałem teraz walkę bokserską za dużo większe pieniądze. Nie jakieś bardzo duże, ale miałem walkę bokserską za większe pieniądze. Nie wziąłem tej walki, bo nie chciałem boksować. Z Babiciem na przykład. Miałem walki we freakowych federacjach za grube pieniądze, a wybrałem KSW za bardzo dobre pieniądze, ale nie takie jak na przykład tam. Po prostu federacja sportowa.

– Zawsze byłem fanem Mameda Khalidova, Michała Materli, kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy, co to jest KSW i wszystko raczkowało. Zawsze chciałem boksować, walczyć i jeżeli już kiedyś, to właśnie w takiej federacji. Czemu nie? Zawsze będę sportowcem. Byłem, jestem i chyba do końca życia ta dusza będzie sportowa. Choć nie mówię nigdy, że nie zawalczę w żadnej freakowej federacji, ale to nie na zasadzie jak tutaj, tylko na zasadzie kaprysu, wyjścia sobie jednorazowo, strzelić kogoś w trąbkę, wrócić i dobrze za to zarobić.

Kursy bukmacherskie na walkę Artura Szpilki w KSW

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Sprawdź!  Radcznko o przyczynach porażki ze Szpilką: "Jakby sytuacja była odwrotna, to bym go zmiótł jak huragan"

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Kurs na to, że Radczenko wygra ze Szpilką w 1 rundzie wynosi aż 4.00.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.