KSW

Artur Szpilka ma dosyć pytań o Pudzianowskiego! „Michał wygrywa 10 na 11 walk”

Już jutro Artur Szpilka zadebiutuje w organizacji KSW i na gali w Toruniu stoczy pierwszy pojedynek w formule MMA. Pięściarz stanie do rewanżu z Siergiejem Radczenko.

„Szpila” nie będzie miał łatwego zadania, gdyż zmierzy się z Ukraińcem, z który miał okazję walczyć już w 2020 roku. Pojedynek odbył się wówczas na zasadach bokserskich i rywal postawił bardzo trudne warunki, posyłając na deski Polaka.

Ostatecznie jednak o wyniku decydowali sędziowie, którzy niejednogłośnie wskazali zwycięstwo Artura Szpilki. Dla wielu werdykt był mocno kontrowersyjny i Radczenko zapowiedział, że tym razem skończy walkę przed czasem.

Artur Szpilka o Mariuszu Pudzianowskim

Przed nadchodzącą galą zawodnicy KSW spotkali się z dziennikarzami. W wywiadzie z Arturem Szpilką ponownie padło pytanie o Mariusza Pudzianowskiego. Pięściarz nie ukrywa, że nie chce znowu poruszać tego tematu i woli skupić się na swoim rywalu.

– Nie gadajmy dzisiaj o Mariuszu Pudzianowskim, jak jest Radczenko. Dziwię się trochę Mariuszowi, bo tam ktoś mi wysłał, że wstawił jakieś zdjęcie. Przecież to była luźna rozmowa między nami w gymie i dziwię się, że to wstawił. Później to wykasował podobno, bo ktoś mi to wysłał.

Co ciekawe, Szpilka stwierdził również, że Michał Materla wygrywa 10 na 11 pojedynków z Mariuszem Pudzianowskim i akurat na KSW 70 widzieliśmy tą jedyną walkę, która kończy się zwycięstwem byłego strongmana.

Sprawdź!  Artur Szpilka odpowiada na zaczepki "Don Kasjo"! Freak fighter zapowiada, że znokautuje pięściarza

– Nie chcę już gadać, ale na jedenaście walk dziesięć wygrywa Michał. Wygrał tą jedną akurat dla mnie. Nie dla mnie tylko dla wszystkich wygrał Pudzian. Tyle. Ma swoje pięć minut, niech mówi, co chce. Ja się skupiam na Radczence dzisiaj i that’s it.

Kursy bukmacherskie na walkę Artura Szpilki w KSW

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Kurs na to, że Radczenko wygra ze Szpilką w 1 rundzie wynosi aż 4.00.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.