KSW

Szpilka wyjaśni wielki konflikt? Lewandowski planuje hitową walkę na KSW 100!

Martin Lewandowski uchyli rąbka tajemnicy w sprawie walki, której możemy spodziewać się na jubileuszowej gali KSW 100. Współwłaścicielowi polskiej organizacji marzy się pojedynek skonfliktowanych pięściarzy: Szpilka vs „Diablo” Włodarczyk!

O tym pojedynku mówi się od naprawdę długiego czasu. Zdawało się, że wszystko spełznie na niczym po tym, jak „Diablo” został ogłoszony nowym zawodnikiem Fame MMA. Krzysztof we freak fightach nigdy nie zadebiutował, przez co nie można wykluczać angażu w KSW i ewentualną walkę Włodarczyk vs Szpilka. Co ciekawe, taki pojedynek mógłby się odbyć w boksie i to nie podczas gali Epic!

Adamek – Khalidov: Zgarnij kod PPV!

Już w ten weekend odbędzie się gala XTB KSW Epic. Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Norman Parke podpisał kontrakt z EFM Show. Co dalej z jego występami w KSW?

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Szpilka vs Diablo na KSW 100?!

Martin Lewandowski w rozmowie z Arturem Mazurem w Klatka po klatce ponownie zaprosił do współpracy Krzysztofa Włodarczyka. Szef KSW nie ukrywa, że jest więcej niż chętny na ściągnięcie go do swojej organizacji.

Jeśli „Diablo” nie będzie chciał 20 milionów złotych, to zapraszam, na pewno co do kasy się dogadamy. Płacimy bardzo duże wynagrodzenia, bardzo znanym zawodnikom, więc stać mnie również na niego. „Szpila” chce, to mogę powiedzieć.

Co do formuły walki nie ma co ukrywać, że pojedynek nie ma raczej sensu w przypadku MMA. Artur Szpilka od dawna trenuje tę formułę, co stawiałoby go w roli potężnego faworyta, a i sam Włodarczyk nie jest jej fanem. Lewandowski jest jednak chętny na kolejny w historii organizacji wyjątek:

Sprawdź!  KSW 69 karta walk. Kto wystąpi na KSW 69? Transmisja na żywo, stream online. Kiedy KSW 69?

Zrobiliśmy już taki wyjątek dla „Różala”. W tym przypadku również możemy się zgodzić na odstępstwo od reguły. Mam na myśli boks w małych rękawicach, ale na dużej gali KSW. Żeby znowu nie czekać, można o tym pogadać: KSW 100, listopad, PreZero Arena w Gliwicach, „Diablo” kontra Artur Szpilka – dodał Martin, wskazując jubileuszową galę, jako najlepsze miejsce na tę konfrontację.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.