KSW

Mamed zaskoczy Adamka? Khalidov zabrał głos przed walką legend na XTB KSW Epic

Już za kilka dni Mamed Khalidov stanie do walki potyczki z legendarnym Tomaszem Adamkiem. Były mistrz KSW wejdzie do świata „Górala”, który w boksie może się pochwalić kilkoma mistrzostwami świata.

Legendarny zawodnik KSW wraca do klatki na kolejne wielkie wyzwanie w swojej karierze. Mamed tychże nie odmawia i tym razem czeka go debiutancka walka w boksie. Jego rywalem będzie kilkukrotny mistrz świata w tej formule, Tomasz Adamek.

150 kodów PPV na walkę Adamek – Khalidov!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Głowacki pójdzie po nokaut w walce z Glebą? "Masakra! Przecież ja w małych rękawicach mogę..." [VIDEO]

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Mamed Khalidov przed walką z Adamkiem

Żywa legenda polskiego MMA nie ukrywa w rozmowie ze stroną KSWMMA.com, że walka z Adamkiem jest dla niego ogromnym wyzwaniem. To motywuje go do cięższej pracy i wywołuje ciarki ekscytacji:

– Nie wiem, czy ktoś większe osiągnięcia ma w boksie. To dla mnie przede wszystkim duże wyzwanie i motywacja – mówi o walce z legendą Khalidov. – Tomek jest najlepszy w boksie i mam szansę się z nim spróbować w jego dyscyplinie. To człowiek, który wiele lat trenował, a gdy zakończył karierę, to dalej trenował. Dziś wciąż wygląda dobrze.

Dzisiaj wchodzę do innego świata. Wchodzę do boksu, czuję ten dreszczyk i on jest przyjemny. Wracamy do korzeni konfrontacji sztuk walki. Taka była idea. Ja się tym jaram.

Mamed odpowiedział też na zagwozdki kibiców, którzy zastanawiają się, po co legendzie KSW starcie z Tomaszem Adakiem. Khalidov powiedział to, co podkreślało wiele znanych postaci z branży. Jego styl jest nietuzinkowy i może okazać się zgubny dla „Górala”.

Sprawdź!  Mamed Khalidov zwraca się do kibiców przed walką z Roberto Soldiciem: "Czas, by pięści zastąpiły słowa. Teraz jedyne, na co czekam, to..."

Jestem bardzo mocnym underdogiem i każdy się zastanawia, po co ja to robię? To właśnie jest bardzo ciekawe. A może zaskoczę? Nie wchodzę w wymiany, mam swój styl i wydaje mi się, że ten styl nie będzie Tomkowi pasował.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.